/10

Gel Babacığına izle

Otuzlu yaşlarında olan ve annesiyle yaşayan Norval, babasıyla uzun yıllar görüşmemiştir. Babası çok uzakta küçük bir kıyı kasabasının yakınlarında tek başına yaşamaktadır. Yılların ardından babasını tekrar görmeye giden Norval, sürekli babasının tuhaf hareketleriyle karşılaşmaktadır. Esrarengiz ve garip olaylar yaşayan Norval, çok vakit geçmeden babasının esrarengiz hayatı hakkında birçok şey öğrenecektir. Babasından kurtulmak isteyen Norval, kendisini çıldırmış insanlarla dolu esrarengiz bir kasabanın ortasında bulacak ve orada kaçmak için büyük bir mücadele verecektir. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 362
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

Yönetmen:

Kategori:

, ,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
her sey her yerde ayni anda izle
Her Şey Her Yerde Aynı Anda izle (2022)

/10

Orta yaşlı bir göçmen vatandaş olan Evelyn, rutin iş ve ev hayatı olan sıradan bir annedir. Ancak bir gün hiç beklemeden diğer evrendeki hayatlarıyla bağlantı kurduğunu keşfeden Evelyn'in sakin hayatı değişecektir. Evrende yaşanan büyük bir sorunun tek kurtarıcısı olduğunu anlayan Evelyn, evrendeki yaşamı kurtarmak için çoklu evren hayatlarını kullanarak mücadele etmek zorundadır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

the exorcism of god izle
The Exorcism of God izle (2021)

/10

Meksika'da gören yapan Amerikalı bir rahip olan Peter, geçmişi bilinmeyen gizemli bir kişi olmasına karşın yerel halk tarafından aziz olarak kabul edilmektedir. Ancak Peter'in geçmişte yaptığı korkunç bir şey yıllar sonra yeniden çıkagelecektir. Peter, kendisini rahatsız etmek için gelen karanlık günahına ve kendi içinde yaşadığı merhamet savaşıyla mücadele etmek zorunda kalacaktır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

the cursed izle
The Cursed izle (2021)

/10

1800'lü yıllarda Fransa'da bulunan kırsal bir kasaba, ölümcül bir tehlikeyle karşı karşıya kalmıştır. Bu olayın üstüne yaşananları araştırmak üzere kasabaya gelen bir doktor olan John McBride, ölümcül tehlikelerle yüzleşmek zorunda kalacaktır. Kendi ve diğer masum insanların hayatı için amansız bir mücadelenin içine atılacaktır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.