/10

Gel Babacığına izle

Otuzlu yaşlarında olan ve annesiyle yaşayan Norval, babasıyla uzun yıllar görüşmemiştir. Babası çok uzakta küçük bir kıyı kasabasının yakınlarında tek başına yaşamaktadır. Yılların ardından babasını tekrar görmeye giden Norval, sürekli babasının tuhaf hareketleriyle karşılaşmaktadır. Esrarengiz ve garip olaylar yaşayan Norval, çok vakit geçmeden babasının esrarengiz hayatı hakkında birçok şey öğrenecektir. Babasından kurtulmak isteyen Norval, kendisini çıldırmış insanlarla dolu esrarengiz bir kasabanın ortasında bulacak ve orada kaçmak için büyük bir mücadele verecektir. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 290
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

Yönetmen:

Kategori:

, ,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
the usual suspects izle
The Usual Suspects izle (1995)

/10

Keyser kod adlı acımasız bir katil, kanlı bir tekne cinayeti düzenleyerek 27 insanı öldürmüş ve 91 milyon dolar değerinde bir vurgun yaparak kayıplara karışmıştır. Olaydan sonra hayatta kalan tek görgü tanığıyla beraber harekete geçen polis, beş olağan şüphelinin arasında gerçek suçlunun kim olduğunu öğrenmeye çalışacaktır. Bu sırlar, yalanlar ve korku dolu soruşturma hiç kolay olmayacaktır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

beyaz bant izle
Beyaz Bant izle (2009)

/10

1900'lü yılların başlarında Almanya'nın kuzey bölgesindeki küçük bir köyde, ufak bir kaza sonucunda köy doktoru ölmüştür. Bu kazanın sorumlularını bulmak ve cezalandırmak için köyde halkı arasında bir arayış başlar. Ancak bu arayış, köy halkı arasında iç çatışmalara sebep olur. Aileler arasında ve aileler içinde yaşanan bu anlaşmazlık, tüm köyde garip olaylar ve kaosa sebep olur. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

snatch izle
Snatch izle (2000)

/10

Pek çok kirli işe bulaşmış ve suç işlemekten çekinmeyen 6 kişilik amatör bir soyguncu ekibi, Londra'ya gelecek olan paha biçilemez bir elmasın peşine düşecektir. Suç işleme ve kavga konusunda profesyonel olan bu ekip, soygun sırasında beklenmedik olaylarla karşılaşacaklardır. Başlarını hiç tahmin edilmeyecek kadar büyük belaya sokan ekip, bu beladan kurtulmak için mücadele edecektir. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.