/10

Geçmişin Günahları izle

Özel kuvvetler için çalışan profesyonel bir tetikçi olan Reno, sadece çok özel ve gizli görevlerde yer almaktadır. Onun dışında şehirden uzak bir dağ evinde yaşamaktadır. Bir gün evinin yakınlarında yaralı bir kadın bulan Reno, kadının kimliğini ve kim olduğunu bilmemektedir. Ancak çok karmaşık olaylar içerisine düştüğünü tahmin etmiştir. Kadın, kendisin öldürmek isteyen adamlardan kaçmaktadır ve Reno'ya sığınmıştır. Artık Reno'da bu işin içerisindedir ve bölgesine kadını bulmak için silahlı adamlar gelmektedir. Kendi ve kadının hayatını kurtarmak için kuralları çiğnemeye başlayacaktır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 268
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

Kategori:

,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
fabricated city izle
Fabricated City izle (2017)

/10

Yetenekli bir bilgisayar oyuncusu olan Kwon, kendisine karşı düzenlenen bir kumpas yüzünden cinayet suçuyla suçlanmaktadır. Ancak masum olan ve üzerine kurulan büyük kumpası ortaya çıkarmak isteyen Kwon, arkadaşlarıyla birlikte gerçek suçluyu aramaya başlar. Ancak hiç düşünmedikleri tehlikeler ve derin meselelerle karşı karşıya kalan Kwon ve arkadaşları, bilgisayar oyunlarından kazandıkları tecrübeler sayesinde bu işin üstesinden gelmeye çalışacaklardır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

Terror Eyes izle (2021)

/10

Birbirine çok yakın üç arkadaş, sosyal medyayı aktif bir şekilde kullanmakta ve hayatlarını her anını paylaşmaktadır. Ancak son çıktıkları ufak bir tatil sırasında dehşet dolu bir korkuyla karşı karşıya kalacaklardır. Geçmişte çok kirli ve vahşet dolu işlere imza atmış acımasız bir internet korsanı tarafından taciz edilmeye başlanan üç arkadaş, güvende olmayan hayatları için mücadele vermek zorunda kalacaktır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

Scarlett izle (2020)

/10

Henüz çok genç bir üniversite öğrencisi olan Scarlett, üst düzey bir ajan olan babası tarafından savaşçı bir asker olarak yetiştirilmiştir. Kendini koruma korusunda oldukça yetenekli olan Scarlett, çok kirli işlere bulaşmış babasının bir mafya tarafından kaçırılması üzerine harekete geçmek zorunda kalır. Tek ailesi olan babası için yardıma koşmak isteyen Scarlett, babasından öğrendiği tüm becerilerini ortaya dökerek eli silahlı büyük bir mafyaya karşı savaş vermek zorunda kalır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.