/10

Galaksinin Koruyucuları izle

Türkçe Dublaj izle Türkçe Altyazılı izle

Beş suçlu, galaksiler arası bir çok suç olayına karışmış ve isimlerini duyurmayı başarmıştır. Ancak en sonunda galaksiler arası üstün korunaklı bir hapishaneye hapis edilmişlerdir. Buradan kaçmaları imkansızdır ve parmaklıklar arasında yok olup gideceklerdir. Tek çözüm yolu riskli bir anlaşmadır. Anlaşmaya göre bir araya gelecek olan bu galaksi suçluları, yeteneklerini ve üstün güçlerini kullanarak evrene acımasızca saldıran bir kötüyü durdurmaya çalışacaklardır. Eğer bu işte başarılı olurlarsa özgür kalacaklar başarısız olurlarsa yok olup gideceklerdir. Ama tek çare budur. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

Oyuncular

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
snatch izle
Snatch izle (2000)

/10

Pek çok kirli işe bulaşmış ve suç işlemekten çekinmeyen 6 kişilik amatör bir soyguncu ekibi, Londra'ya gelecek olan paha biçilemez bir elmasın peşine düşecektir. Suç işleme ve kavga konusunda profesyonel olan bu ekip, soygun sırasında beklenmedik olaylarla karşılaşacaklardır. Başlarını hiç tahmin edilmeyecek kadar büyük belaya sokan ekip, bu beladan kurtulmak için mücadele edecektir. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

turu ve sirk maceralari izle
Turu ve Sirk Maceraları izle (2019)

/10

Yumurtlayamayan ve bu yüzden ilgi görmeyen genç tavuk Turu, yalnız bir müzik öğretmenini en yakın arkadaşı haline gelmiştir. Çok güzel vakitler geçiren ikili, sıkı bir dost olmuştur. Ancak bir kaza sonucu öğretmen yaralanmış ve büyük şehirdeki hastaneye kaldırılmıştır. Bunun üzerine en yakın arkadaşının yanında olmak isteyen Turu, hastaneye ulaşabilmek için bir sirk gösterisi düzenlemek zorunda kalır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

gladiator izle
Gladiator izle (2000)

/10

Romalı bir general olan Maximus, ülkesi için pek çok kanlı savaşta savaşmış korkusuz bir askerdir. Katıldığı hiçbir savaşta yenilgi almayan ve kralın emirlerini eksiksiz şekilde yerine getiren Maximus, ülkesine ve kralına olan sadakatini kanıtlamıştır. Ancak onun başarısını kıskanan kralın kibirli oğlu tarafından ailesi öldürülen Maximus, yıllarca hizmet ettiği krallıktan intikam almak için harekete geçecektir. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.