/10

G – Zombie izle

Bilimin yanlış kullanılması yüzünden dünyada hızla yayılan zombi virüsü, insanlığı kısa sürede etkisi altına almıştır. İnsanlığın büyük bir yıkıma uğramasına rağmen bir grup genç bilim insanı, karşılaştıkları tüm zorlukların ve zombilerin üstesinden gelerek bir aşı üretmeye çalışmaktadır. Bu genç ekip, zombiler tarafından istila altında olan dünyada hayatta kalmaya çalışacak ve ne olursa olsun umutlarını kaybetmeyeceklerdir. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 35
Dil Seçenekleri:

Tr Altyazı

Yazar:

,

Yönetmen:

,

Ülke:

Kategori:

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Cerebrum izle (2021)

/10

Sevgilisi ile güzel bir hayat yaşayan Tom, bir bilim adamının çağrısına kulak vererek yeni geliştirilen bilimsel bir deneye denek olarak katılır. Deneyde, insan hafızası yedekleme ve aktarma üzerine çalışılmaktadır. Ancak işler bununla sınırlı kalmayacaktır. Kendisini işlemediği bir suçtan dolayı kaçak bir halde bulan Tom, silinen hafızasıyla yüzleşmek ve her şeyi tekrar düzeltmek için savaşmaya başlayacaktır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

Kapılar izle (2021)

/10

Tahmin edilenin aksine uyarısız bir şekilde dünyaya gelmeye başlayan uzaylılar, dünyanın dört bir yanına ulaşım için kapılar açmışlardır. İnsanlık tarafından nasıl çalıştığı ve kullanıldığı bilinmeyen kapılar, uzaylıların sırlarını taşıdığı düşünülmektedir. Bunun bir istila olduğunu varsayan insanlık, birlikte hareket etmeye başlayacaktır. Ancak olaylar karmaşık ve derin bir hale bürünecektir. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

Infinite izle (2021)

/10

Sıradan bir insan olan Evan, tuhaf halüsinasyonlar görmektedir. Son zamanlarda artan ve daha gerçekçi bir hal almaya başlayan halüsinasyonlar, Evan'ın özel bir güce sahip olduğunu gösterecektir. Aslında gördüklerinin geçmişinde yaşadığı anılar olduğunun farkına varan Evan, sonsuz bir yaşam sürdüğünü keşfeder. Bu özel güç, Evan'ı hedef haline getirecektir. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.