/10

Fury izle

Türkçe Dublaj izle Türkçe Altyazılı izle

2. Dünya Savaşının sonlarına yaklaşılmıştır ve artık savaş Almanya'da sürmektedir. Savaşı kaybetmenin eşiğindeki Almanlar, ellerinde tüm kozları kullanmaktadır. Amerikalı bir tank komutanı olan Wardaddy ise ekibinin hayatta tutmak ve Almanlara savaşı kaybettirmek istemektedir. Büyük bir emir alan Wardaddy ve beraberindeki 5 tank, Amerikan üssüne doğru gelen Almanları tutmak ve savuşturmak üzere görevlendirilir. Ancak yaşanacak savaşın büyük şiddeti tank birliği çıkmaz bir yola sürükleyecektir. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 443
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

Yazar:

Yönetmen:

Kategori:

, ,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Burning at Both Ends izle (2021)

/10

2. Dünya Savaşı sırasında Fransa'yı işgal etmiş olan Naziler, Fransa topraklarının büyük bir bölümünü ele geçirmiştir. Ancak hala işgal bölgelerinde yaşayan direnişçi siviller, ülkeleri ve hayatları için mücadele etmeye hazırdır. Tek gereken şey ise direnişçilere umut ışığı olacak radyo mesajlarının onlara ulaşmasıdır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

Fucking with Nobody izle (2020)

/10

Bir film yönetmeni olan Hanna, önemli bir film işini en büyük rakibi olan Kristian'a kaptırmıştır. Bu durum üzerine ilgileri üzerine çekmek ve kendi filmini yapmak için sosyal medya üzerinden kurgu bir aşk hikayesi yaratmak için kendi ekibini toplar. Genç ve yakışıklı bir aktör ile sahte ilişkilerini sosyal medya üzerinden yayınlamaya başlayan Hanna, bu kurgu aşktan beklenmedik sonuçlar alacaktır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

firestarter izle
Firestarter izle (2022)

/10

Doğuştan gelen içgüdüsel bir yeteneğe sahip olan genç bir kız, zihnini kullanarak her şeyi yakma gücüne sahiptir. Ancak henüz daha küçük yaşta olması sebebiyle sahip olduğu bu gücü isteği dışında kontrolsüz bir şekilde salıvermektedir. Bu yüzden onu korumak isteyen ailesi, her ne kadar tüm durumlara hazırlıklı olsalar da beklenmedik olaylar yaşanacaktır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.