/10

Free Solo izle

Fragman izle

Alex Honnold, tarihin en iyi serbest tırmanıçılarından bir tanesidir. Dünyanın en büyük kayaçlarından olan El Capitan'a tırman ilk kişi olmak isteyen Alex, sevdiklerinin vazgeçirme çabalarına rağmen El Capitan'a ekipmansız tırmanmaya çalışıyor. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 469
Dil Seçenekleri:
Yazar:
Ülke:

Kategori:

, ,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Britney vs Spears izle (2021)

/10

Çok genç yaşta "Popun Prensesi" lakabını kazanan Britney Spears, kısa süre içinde dünyaca ünlü bir pop starı olmayı başarmıştır. Ancak bu göz alıcı kariyerinin ardından Spears’ın özel yaşamında bazı sorunları vardır. Psikolojik rahatsızlıkları olan Spears, yaşanan olaylar yüzünden hayat özgürlüğünü neredeyse kaybetme derecesine gelmiştir. Bu zorlu süreçte mücadele etmeyi bırakmaya Spears, özgürlüğünü ve benliğini kazmaya çalışacaktır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

One Step From Me izle (2021)

/10

Rutin ve sakin bir hayatı olan Tatiana, maalesef son ilişkisinden oldukça büyük bir hasar almıştır. Ancak işleri düzene sokarak hayatına devam etmesi gerektiğini bilen Tatiana, biraz kafa dinlemek için Kosta Rika'ya tatile çıkacaktır. Bu tatilde ise unutulmaz maceralar yaşayan Tatiana, güzel tecrübeler edinecek ve yeni insanlarla tanışacaktır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

suicide squad gercek kotuler izle
Suicide Squad: Gerçek Kötüler izle (2016)

/10

Acımasız ve gizemli bir kötü, tüm dünyayı felakete sürükleyerek insanlığı yok etmeyi amaçlamaktadır. Planı öğrenen ve harekete geçen devlet yetkilileri, bu zorlu düşmanla baş etme konusunda oldukça başarısız kalmışlardır. Bunun üzerine isteksiz ancak başarı oranı yüksek bir planı devreye sokarlar, hapsedilmiş ölümcül kötülerle bir anlaşmaya varacaklardır. Bu hapsedilmiş kötülerden oluşan ekip, simdi ise özgürlüklerine kavuşmak ve rahat bir hayat yaşamak için dünyayı kurtarmak üzere harekete geçecektir. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.