/10

Free Guy izle

Türkçe Dublaj izle Türkçe Altyazılı izle Fragman

Tuhaf bir dünyada eksantrik olayların ortasında sıkıcı ve tekrarlayan bir hayatı olan Reynolds, bir bankada çalışmaktadır. Her gün aynı şekilde uyanıyor aynı şeyleri yapıyor ve bunu sürekli tekrarlıyordur. Yaşadığı tüm sıkıcılığa rağmen Reynolds, günlerini aynı geçirmekten asla bıkmamıştır. Ancak aşık olduğu kişi için hayatının monotonluğundan biraz sapmaya başlayan Reynolds, yaşadığı bu dünyanın bir oyun ve kendisinin de sıradan bir NPC olduğunu öğrenir. Şimdi Reynolds için yeni bir hayat başlayacaktır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 1,062
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

Tr Altyazı

Yönetmen:

Ülke:

Kategori:

, ,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Fantastik Canavarlar 2: Grindelwald’in Suçları izle (2018)

/10

Kötü niyetli Grindelwald, dünyadaki karanlık büyü gücünü eline geçirmek için harekete geçmiştir. Bunun üzerine Grindelwald'ı durdurmak isteyen Profesör Albus, bu işi tek başına başaramayacağının farkına varmıştır. Bu yüzden genç bir yetenek olan Scamander'in önderliğindeki bir grubu Grindelwald'ı durdurmak üzere görevlendirir. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

Fantastik Canavarlar izle (2016)

/10

Genç ve yetenekli bir yaratık avcısı olan Scamander, ufak bir iş için New York'a seyahat etmiştir. Ancak seyahati sırasında bavulundan kaçan kötü niyetli bir canavar, Scamander'in başını büyük bir belaya sokacaktır. Tüm şehri alt üst etmeden önce başıboş gezen karanlık canavarı yakalamak isteyen Scamander, zorlu bir mücadele verecek ve bu mücadelede yeni tanıştığı insanlara güvenmek zorunda kalacaktır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

fire heart izle
Fireheart izle (2022)

/10

Bir kadın itfaiyeci olmanın hayalini kuran Nolan, korkusuz bir genç kızdır. Ancak son zamanlarda kötü niyetli bir grup saldırgan, şehirde yangınlar çıkartmaya başlamış ve itfaiyeciler gizemli bir şekilde ortadan kaybolmaya başlamıştır. Bunun üzerine tüm şehri yavaş yavaş korku ve alevler sararken genç Nolan, kimliğini gizleyerek tüm şehrin iyiliği için harekete geçecektir. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.