/10

Flat no 609 izle

Yeni ve düzenli bir hayata başlamak isteyen Arka ve Sayantani çifti, Kalküta’a taşınarak bir ev kiralamak ister. Ancak paraları buna yetmeyen çift, komisyoncudan yardım isteyerek çok uygun fiyatlı bir kiralık ev tutarlar. 609 numaralı evde yaşamayan başlayan Arka ve Sayantani, günler geçtikçe ev içerisinde tuhaf olayların yaşamaya başlar. Olaylar ilerledikçe tuhaf komşularıyla karşı karşıya gelen çift, çirkin olaylar yaşamaya başlar ve işler çığrından çıkar. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 117
Dil Seçenekleri:

Tr Altyazı

Yazar:
Ülke:

Kategori:

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Incision izle (2020)

/10

Acımasız ve psikopat bir estetik cerrahı olan Dr. Cunningham, şans eseri yolları kesişen Alexa ve arkadaşlarını kaçırmıştır. Takıntılı bir manyak olan Cunningham, kaçırdığı bu insanlara hayatlarının en büyük işkencelerini yapmak üzeredir. Alexa ve arkadaşları ise en büyük korkuları ile yüzleşmek ve psikopat katilin elinden kurtulmak için mücadele edecektir. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

Chehre izle (2021)

/10

Zengin bir iş adamı, arabasıyla seyahat ettiği sırada bir kar fırtınasına yakalanacak ve dağlık bir alanda kaza yapacaktır. Bunun üzerine yakınlarda bulunan bir dağ evine sığınan genç adam, yaşlı ev sahibi ile arkadaşlık etmeye başlar. Ancak genç adam için işler düşünüldüğü gibi gitmeyecektir. Tuhaf ev sahibi ve onun tuhaf fikirleriyle kafası karışan genç, kelebek etkisi teorisinin korkunç sonuçlarına kapılacaktır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

Gece Kadar Kara izle (2021)

/10

Ergenlik döneminden geçen ve bazı sorunlarla baş etmekte olan genç bir kız, yaz tatili sırasında bir grup serbest kalmış vampirlerin saldırısına uğramıştır. Vampirler tarafından ısırılan genç kız, neyse ki kaçmayı başarmıştır. Ancak olayı burada bırakmak istemeyen genç kız, arkadaşlarından yardım isteyerek vampirlerin üzerine gitmek ister. Amaçları masum insanları öldüren vampirleri durdurmak olan genç kız ve arkadaşları, bu işin peşinden sonuna kadar gideceklerdir. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.