/10

Eye of the Needle izle

Fragman izle

2. Dünya Savaşının kaderini değiştiren Normandiya Çıkartması, uzun soluklu stratejik planların ardından ortaya çıkmıştır. İngiltere'de bulunan acımasız bir Alman ajanı, bu çıkartmanın tüm planlarını öğrenmeyi başarmıştır. Ancak asıl mesele şimdi başlıyordur. Alman ajanın o planları başarılı bir şekilde Almanya'ya ulaştırması gerekmektedir. Bunun için soğuk kanlılığını ve pratik zekasını kullanarak sıradan bir vatandaş gibi davranması gerekmektedir. Genç bir kadın ve onun sakat kocasına arkadaşlık yaparak sıradan gözükmeye çalışan ajan, hiç beklenmedik olaylarla karşılaşacaktır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 241
Dil Seçenekleri:
Yönetmen:

Ülke:

Kategori:

, ,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Lone Wolf izle (2021)

/10

Yolsuzluk ve adaletsizliği hat safhalarda olduğu Melbourne şehrinde, halk yönetimden hiç memnun değildir. Çevreci ve idealist bir grup gönüllü genç ise bu durumu fırsat bilerek birtakım yasadışı eylem hazırlığına girişecektir. Ancak yetkililer, durumdan önceden haberdar olarak eylem hazırlığında olan grup üyelerine karşı önlem almaya çalışacaktır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

The Other Me izle (2022)

/10

Genç ve başarılı bir mimar olan Irakli, hayatının en güzel dönemlerindeyken beklenmedik bir hastalıkla karşılaşacaktır. Aşırı derecede nadir bir göz hastalığına yakalanan Irakli, sıradan şeyleri gerçekdışı birer yansıma olarak görmeye başlar. Gerçeklik algısını yavaş yavaş yitiren Irakli, psikolojik sıkıntılarla baş ederken, tek aşkı olan Nino onun için mücadele edecektir. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

Alice Fades Away izle (2021)

/10

Travmatik derecede kötü olaylar yaşamış genç bir kadın olan Alice, geçmişinden kaçmak ve o günleri unutmak için evinden çok uzaklara gitmeye başlar. Şehirden uzakta ıssız bir çiftlik evindeki yaşlı bir ailenin yanına sığınan genç kadının hayatı, psikopat bir katilin kendisini bulmasıyla adeta yeniden mahvolacaktır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.