/10

Escape from Pretoria izle

Afrika'da yaptıkları siyasi işlerden dolayı en ağır şekilde cezalandırılan iki mahkum, Güney Afrika'nın en korunaklı ve sert hapishanesine tıkılır. Bu hapishanede mahkumlara çok sert muamele gösterilmektedir. Mahkumlar sürekli bastırılmakta ve kırılmaktadır. Ancak yeni gelen bu iki gencin o hapishaneden çıkmaları gerekmektedir. Bunun için çalışmalara başlayarak stratejik kararlar vermeleri gerekmektedir. Eski mahkumlarla iş birliği yapacaklar, çıkmak için bir çok yol deneyecekler ve zamana karşı çok zorlu bir mücadele vereceklerdir. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 3,390
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

Tr Altyazı

Yönetmen:

Kategori:

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
cadilar bayrami sona eriyor izle
Cadılar Bayramı Sona Eriyor izle (2022)

/10

Maskeli katil Michael Myers tarafından öldürülmek istenen Laurie Strode, Myers'ın gerçekleştirdiği tüm kanlı saldırılardan bir şekilde kurtulmayı başarmıştır. Ancak pes etmeyen ve bir türlü durdurulamayan Myers, Laurie ve beraberinde diğer masum insanları öldürmek için son şansını denerken; tüyler ürpertici gizli gerçeklerin ortaya çıkması her şeyi değiştirecektir. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

cadilar bayrami izle
Cadılar Bayramı izle (2018)

/10

Uzun yıllar önce maskeli bir kaçık tarafından öldürülmeye çalışan Laurie Strode, ölümden kılmayı kurtulmuştur. Kendisini izole bir hayata kapatan Laurie, uzun süredir kendisini öldürmek isteyen maskeli kaçık ile yeniden yüzleşecek ve masum insanların hayatını kurtarmak için mücadele edecektir. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

the grey man izle
The Gray Man izle (2022)

/10

Başarılı ve oldukça profesyonel bir CIA ajanı olan Court Gentry, şans eseri bağlı olduğu departmanın karanlık sırlarını ortaya çıkartmıştır. Bu sırların ortaya çıkmasıyla birlikte büyük bir hedef haline gelen Gentry'nin başına büyük bir para ödülü konacaktır. Dünya çapında herkes tarafından öldürülmek istenen eski ajan Gentry ise kendi hayatı ve ölümcül sırlar için zorlu bir mücadele verecektir. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.