/10

Escape from Pretoria izle

Türkçe Dublaj izle Türkçe Altyazılı izle

Afrika'da yaptıkları siyasi işlerden dolayı en ağır şekilde cezalandırılan iki mahkum, Güney Afrika'nın en korunaklı ve sert hapishanesine tıkılır. Bu hapishanede mahkumlara çok sert muamele gösterilmektedir. Mahkumlar sürekli bastırılmakta ve kırılmaktadır. Ancak yeni gelen bu iki gencin o hapishaneden çıkmaları gerekmektedir. Bunun için çalışmalara başlayarak stratejik kararlar vermeleri gerekmektedir. Eski mahkumlarla iş birliği yapacaklar, çıkmak için bir çok yol deneyecekler ve zamana karşı çok zorlu bir mücadele vereceklerdir. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 1,538
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

Tr Altyazı

Yönetmen:

Kategori:

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
the number 23 izle
The Number 23 izle (2007)

/10

Bir aile babası olan Walter, rastlantı eseri "The Number 23" isimli bir kitap bulur. Hakkında hiçbir şey bilinmeyen bu kitabı okuyan Walter, bu büyülü etkilere sahip kitap sayesinde pek çok gerçekliği ve soruyu sorgulamaya başlar. Hayatı bir bu tuhaf kitap yüzünden değişen Walter, gerçeklik algısını yavaş yavaş kaybederken kitabın esiri haline gelir ve takıntılı bir paranoyak gibi davranmaya başlar. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

ghahreman izle
Ghahreman izle (2021)

/10

Henüz orta yaşlı bir adam olan Rahim'in hayatı ödeyemediği yüklü borcu nedeniyle kararmıştır. Elindeki her şeyi kaybeden adam, birde hapse girmiştir. Hapishaneden iki günlük izin almayı başaran Rahim, alacaklılarını ikna etmeye çalışacaktır. Ancak hiç beklemediğini olaylarla karşılaşan ve işleri yolunda gitmeyen Rahim, hayatı için son mücadelelerini edecektir. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

fabricated city izle
Fabricated City izle (2017)

/10

Yetenekli bir bilgisayar oyuncusu olan Kwon, kendisine karşı düzenlenen bir kumpas yüzünden cinayet suçuyla suçlanmaktadır. Ancak masum olan ve üzerine kurulan büyük kumpası ortaya çıkarmak isteyen Kwon, arkadaşlarıyla birlikte gerçek suçluyu aramaya başlar. Ancak hiç düşünmedikleri tehlikeler ve derin meselelerle karşı karşıya kalan Kwon ve arkadaşları, bilgisayar oyunlarından kazandıkları tecrübeler sayesinde bu işin üstesinden gelmeye çalışacaklardır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.