/10

Escape from Pretoria izle

Türkçe Dublaj izle Türkçe Altyazılı izle

Afrika'da yaptıkları siyasi işlerden dolayı en ağır şekilde cezalandırılan iki mahkum, Güney Afrika'nın en korunaklı ve sert hapishanesine tıkılır. Bu hapishanede mahkumlara çok sert muamele gösterilmektedir. Mahkumlar sürekli bastırılmakta ve kırılmaktadır. Ancak yeni gelen bu iki gencin o hapishaneden çıkmaları gerekmektedir. Bunun için çalışmalara başlayarak stratejik kararlar vermeleri gerekmektedir. Eski mahkumlarla iş birliği yapacaklar, çıkmak için bir çok yol deneyecekler ve zamana karşı çok zorlu bir mücadele vereceklerdir. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 878
Dil Seçenekleri:
Yönetmen:

Kategori:

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
vanquish izle
Vanquish izle (2021)

/10

Geçmişte çok fazla hata yapan Victoria, artık karanlık geçmişini geride bırakarak kızı ile birlikte sakin bir hayat sürmektedir. Her şeyi boş vermiş ve hayatta tek zaafı kızı olan Victoria, insanlara olan güveni yüzünden kendini bir çıkmazda bulacaktır. Arkadaşı olarak gördüğü emekli polis memuru Demon, Victoria'nın kızını rehin alarak usta bir savaşçı olan Victoria'yı uyuşturucu kuryesi olarak kullanmaya başlar. Tek gecede 5 farklı sevkiyat yapmak ve hepsini başarıyla tamamlamak zorunda kalan Victoria, kızı için elinden gelen her şeyi yapacaktır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

Godzilla vs. Kong izle (2021)

/10

Dünyanın farklı yerlerinde bulunan ve insanları kötülüklerden koruyarak dünyanın dengesini sağlayan iki kahraman yaratık Godzilla ve Kong, son kez karşı karşıya gelmiştir. İkisi de aynı mantığa hizmet etse bile aralarındaki bu güç rekabeti elbet bir gün son bulmak zorundadır. Çünkü denge sadece böyle sağlanabilir. Godzilla ve Kong, son kez birbirlerine karşı büyük bir savaş verecektir ve bu savaşın sadece bir galibi olmak zorundadır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

the merry gentleman izle
The Merry Gentleman izle (2008)

/10

Kocasından şiddet gören Kate, artık yaşadığı bu zorluklara katlanamaz ve her şeyi geride bırakarak Chicago'ya taşınır. Tek başına yeni bir hayata atılan Kate, kimseyi tanımıyordur. Taşındığı yerde Frank adında bir adamla tanışmıştır. Frank ve Kate'in arasındaki ilişki yavaş yavaş ilerlemektedir. Ancak Frank kiralık bir katildir ve profesyonel bir dedektif tarafından aranmaktadır. Kate'nin istemeden dedektifle arkadaşlık kurması ise her şeyi değiştirecektir. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.