/10

Esaretin Bedeli izle

Türkçe Dublaj İzle Türkçe Altyazılı İzle

Hapishaneye giren iki adam uzun süreli ve sağlam bir arkadaşlık kuruyor. İki ortak işledikleri suçları birbirlerini teselli ederek unutmaya ve ruhen kurtulmaya, günahsız olmaya çalışıyorlar. The Shawshank Redemption bir çok ödülün yanında en yüksek imdb puanına sahip filmler arasında yer almaktadır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 185
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

Yönetmen:

Ülke:

Kategori:

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
my name is khan izle
My Name Is Khan izle (2010)

/10

Otizmli bir abi olan Rizvan, annesinin sayesinde iyi yetişmiş bir evlattır. Rizvan'ın karşı Zakir ise annesinden pek fazla ilgi göremediği için ailesinden çabuk kopmuş ve Amerika'da evlenerek yaşamaya başlamıştır. Rizvan, annesinin ölümüyle kardeşi Zakir'in yanına taşınmış ve burada iş, eş ve çocuk sahibi olmuştur. Ancak 11 Eylül saldırısından dolayı Müslüman soyadı taşıdığı için terörist sanılan Rizvan'ın oğlu öldürülür. Bu olaydan sonra Otizmli Rizvan, başkana derdini anlatmak için yola koyulacaktır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

ejder goz izle
Ejder Göz izle (2012)

/10

Jude caddesinde artık işler iyice kirlenmeye ve bulanıklaşmaya başlamıştır. Caddenin yasadışı işlerini kontrol etmek isteyen iki grup, birbirlerine karşı rekabete tutuşmuşlardır. Ancak bu rekabet mahalle içerisinde büyük bir kaosa neden olmuştur. Sokak, dükkanlar alt üst bir hale gelmiş ve mahalle yaşanılmaz bir cehenneme dönmüştür. Ancak mahalleye yeni taşınan gizemli yabancı Ryan Hong, suçluları durdurmak ve mahalleyi eski güzelliğine kavuşturmak için mücadele edecektir. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

cennet izle
Paradise izle (2013)

/10

Henüz yetişkinlik çağına yeni yeni girmeye başlayan Mannerheim, geçirdiği bir uçak kazasından mucizevi bir şekilde kurtulmayı başarmıştır. Bu kurtuluşunun ardından tanrıya olan inancı büyüyen Mannerheim'ın hayata bakış açısı büyük bir değişime uğramıştır. Büyük bir tanrı inancı yaşayan genç kız, bu zamana kadar yaptığı günahları için tövbe edecek ve yeni hayatında uzun bir yolculuğa çıkacaktır. Bu yolculuk büyük ve tecrübe dolu maceralara sebep olacaktır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.