/10

Dunkirk izle

2. Dünya Savaşının başlarına Almanlar, Batı Avrupa'ya hızlı bir saldırı düzenlemiştir. İngiltere ve Kanada'nın Fransa'nın düşmesini engellemek için gönderdikleri müttefik askerler hiçbir işe yaramamıştır ve Almanlar hızla Kuzey Fransa'yı kontrol altına almışlardır. Bu sürede geriye çekilen Müttefik askerleri, Fransa'nın kuzeyindeki Dunkerque şehrinde sıkışıp kalmışlardır. Küçük bir sahilde 400 binden fazla asker akıbetini beklemektedir. Almanlar hava saldırısıyla hepsinin işini bitirmeyi hedeflerken, İngilizler'de hızlı bir tahliye için uğraşmaktadır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 1,278
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

Tr Altyazı

Yönetmen:

Kategori:

, , ,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Burning at Both Ends izle (2021)

/10

2. Dünya Savaşı sırasında Fransa'yı işgal etmiş olan Naziler, Fransa topraklarının büyük bir bölümünü ele geçirmiştir. Ancak hala işgal bölgelerinde yaşayan direnişçi siviller, ülkeleri ve hayatları için mücadele etmeye hazırdır. Tek gereken şey ise direnişçilere umut ışığı olacak radyo mesajlarının onlara ulaşmasıdır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

Fucking with Nobody izle (2020)

/10

Bir film yönetmeni olan Hanna, önemli bir film işini en büyük rakibi olan Kristian'a kaptırmıştır. Bu durum üzerine ilgileri üzerine çekmek ve kendi filmini yapmak için sosyal medya üzerinden kurgu bir aşk hikayesi yaratmak için kendi ekibini toplar. Genç ve yakışıklı bir aktör ile sahte ilişkilerini sosyal medya üzerinden yayınlamaya başlayan Hanna, bu kurgu aşktan beklenmedik sonuçlar alacaktır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

firestarter izle
Firestarter izle (2022)

/10

Doğuştan gelen içgüdüsel bir yeteneğe sahip olan genç bir kız, zihnini kullanarak her şeyi yakma gücüne sahiptir. Ancak henüz daha küçük yaşta olması sebebiyle sahip olduğu bu gücü isteği dışında kontrolsüz bir şekilde salıvermektedir. Bu yüzden onu korumak isteyen ailesi, her ne kadar tüm durumlara hazırlıklı olsalar da beklenmedik olaylar yaşanacaktır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.