/10

Dovlatov izle

Sovyet Rusya'nın ünlü yazarlarından birisi olan Dovlatov, yazılarının yayınlanması için gece gündüz uğraşmaktadır. Avrupa kültürüne kapalı olan Sovyetler, Dovlatov'un yazılarını sürekli reddetmektedir. Ancak Dovlatov bir yolunu bulmuştur. Yazarlar sendikasına üye olmak için uğraşmaktadır. Ancak diğer yandan geçimini sağlayabilmek için küçük yazı işlerinde çalışıp iş kovalamaktadır. Bunun yanında ise diğer sanatçı ve yazarlarla arasındaki ilişkiyi iyi tutabilmek için sürekli onlarla bir araya gelmektedir. Sevdiği işi yapabilmek için çok zorluk çeken Dovlatov, amacına ulaşana kadar durmayacaktır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 249
Dil Seçenekleri:

Tr Altyazı

Yazar:
Yönetmen:

Ülke:

Kategori:

,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Eski Ayinler izle (2020)

/10

Genç bir gazeteci olan Cristina, yıllardır süregelen korkunç bir söylentinin gerçekliğini araştırmak üzere Veracruz'a doğru yola çıkacaktır. Burada terk edilmiş eski ve ıssız bir köyde yaşadığına inanılan şeytanın vücut bulmuş halini görmek isteyen Cristina, bölgedeki yerliler tarafından kaçırılacaktır. Eski tür korkunç bir ayinin kurbanı haline gelen Cristina, korkunç güçlere karşı zorlu bir mücadele verecektir. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

Endless Rain izle (2021)

/10

Birbirini oldukça iyi tanıyan ancak hiç yüz yüze görüşmemiş olan Young-ho ve So-hee, iki mektup arkadaşıdır. Birbirlerine sürekli mektuplar yazan ve bu sayede basit bir uzun mesafe ilişkisine sahip olan Young-ho ve So-hee, teknolojinin ilerlemesiyle artık ciddi bir ilişki mecburiyetinde kalır. Fotoğraf makineleri, sesli konuşabilecekleri cep telefonları, iki gencin ilişkisini tamamen değiştirecektir. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

gercekten ask izle
Aşk Gerçekten izle (2020)

/10

Geç ve ufku açık siyahı bir ressam, Washington'daki sıkı sanat rekabetine girebilmek için çalışmaktadır. Bu rekabetin bir parçası olarak eserlerini diğer sanatçılara ve topluma ulaştırmayı hedefleyen genç ressam, hiç beklemediği bir anda aşkı bulacaktır. Kalbi kırık genç bir kıza aşık olan ressamın hayatı ve kariyer yolculuğu bu aşkla beraber değişecektir. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.