/10

Dolphin Reef izle

En değişik canlılardan olan yunuslar, diğer deniz canlılarından çok farklıdırlar. Bu yunuslarda bir tanesi olan ve Pasifik okyanusunda yaşayan Echo adındaki genç yunus, okyanusun derinliklerinde, kendisine mercan kayalıklarından oluşan güzel bir ev arıyor. Hayatta kalmak için gerekli olan temel şeyleri bir kenara bırakarak, ev bulmak için büyük bir keşfe çıkıyor. Ancak Echo'nun, ailesinden aldığı hayatta kalma derslerini önemsemesi gerekmektedir. Çünkü tüm bunlar Echo'yu deniz yaşamında hayatta tutacak olan şeylerdir. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 194
Dil Seçenekleri:

Tr Altyazı

Yazar:
Yönetmen:

Ülke:

Kategori:

,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
conor mcgregor notorious izle
Conor McGregor: Notorious izle (2017)

/10

İrlandalı bir spor tutkunu olan Conor McGregor, azmi ve yeteneği sayesinde MMA kariyerine attığı ilk adımlardan itibaren büyük başarılar elde etmiştir. Bu başarılar Conor McGregor'ı ilerleyen yıllarda dünyaca ünlü profesyonel bir MMA dövüşçüsü yapacaktır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

baris gelini pippa bacca izle
Barış Gelini: Pippa Bacca izle (2019)

/10

Pippa Bacca ve Silvia Moro, henüz orta yaşlarının başlarında olan iki sanatçıdır. Barış ve güvenin insanları karşılıklı etki ettiğini düşünen ve bunu ispatlamak için gelinlik giyerek yola çıkan ikili, otostop çekerek 11 ülkeyi seyahat etmeyi başarmıştır. İstanbul'a geldiklerinde ise ikili yollarını ayırmaya karar vermişlerdir. Ancak tek başına yola çıkan Pippa Bacca, İstanbul'da kötü insanlarla karşılaşacaktır ve acı haber tüm dünyayı sarsacaktır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

shaolin futbolu izle
Shaolin Futbolu izle (2001)

/10

Ustaları tarafından iyi bir Shaolin Kung Fu dersi almış altı arkadaş, hayatın gerçekleri ve yıkıcılığıyla yüzleşmişlerdir. Yaşadıkları bu hayal kırıklığı yüzünden istemedikleri bir hayata sürüklenen altı arkadaş, sahip oldukları yeteneğin avantajından yararlanarak bir futbol takımı kurarlar. Shaolin ile futbolu birleştiren altı arkadaş, yeni bir kariyer yoluna girmişlerdir. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.