/10

Doğruluk mu Cesaret mi? izle

Bir grup arkadaş bir araya gelerek vakit geçirmek istemişlerdir. Kendi aralarında eğlenmek için 'Doğruluk mu cesaret mi?' oynamışlardır. Ancak o günden sonra hayatlarında sürekli garip olaylar yaşamaya başlamışlardır. Ruhani bir şey, arkadaş grubunu 'Doğruluk mu cesaret mi?' oynamaya itmiştir. Hayatları alt üst olan ve esrarengiz şeyler yaşamaya başlayan arkadaşlar, eğer doğruyu söylemezlerse, cesaretlerini gösteremezlerse yada oynamayı kabul etmezlerse öleceklerdir. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 1,108
Dil Seçenekleri:
Yönetmen:

Ülke:

Kategori:

,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
the menu izle
The Menu izle (2022)

/10

Genç bir çift, hayatlarında unutulmaz deneyimler yaşamak için çok popüler bir yemek şefinin düzenlediği bir ada turuna katılırlar. Bu ıssız adada birbirinden farklı mükemmel yiyecekleri denemeyi bekleyen çift, yemek gecesinin başlamasıyla tuhaf olaylarla karşı karşıya kalacaklardır. Gecenin ilerleyen saatlerinde ise işlerin hiç de göründüğü kadar masumane olmadığını fark ederler. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

kemikler ve her sey izle
Kemikler ve Her Şey izle (2022)

/10

Tuhaf ve psikolojik sorunlar yaşayan Maren, toplum tarafından yargılanan ve dışlanan genç bir kadındır. Kendisi gibi hayatı pek düzgün olmayan Lee ile tanışan Maren, sonunda ruh eşini bulduğunu düşünmektedir. Farklı karakterlere ve geçmişe sahip olan Maren ve Lee, yan yana uzun bir yolculuğa çıkacaktır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

deinfluencer izle
Deinfluencer izle (2022)

/10

Lisenin popüler amigo kızı olan Kelly, ufak çaplı bir sosyal medya fenomenidir. Ancak bir gün okul çıkışı maskeli birisi tarafından kaçırılan genç kız, maskeli kaçığın oyuncağı haline gelmiştir. Genç kızı kendi istekleri doğrultusunda kullanarak sosyal medyada içerik üretmeye başlayan maskeli katil ve genç kız arasında amansız bir mücadele başlamıştır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.