/10

Dev Avcısı Jack izle

Türkçe Dublaj izle Türkçe Altyazılı izle

Genç bir çifti olan Jack, rutin bir hayat sürmektedir. Yağmurlu bir gün saraydan kaçan kralın kızı Prenses Isabella, Jack'in evine sığınmıştır. İki genç burada tanışmış iyi vakit geçirmektedir ancak büyülü ve gizemli bir tohumun toprağa düşmesiyle dünya sıra dışı bir hale gelecektir. İnanılmaz bir şekilde büyüyerek gökyüzüne ulaşmaya başlayan bu tohumlar, Prenses Isabella'yı yukarıya götürmüştür. Yukarıda yaşayan devler Isabella'yı esir almıştır ve devler ile insanlar arasında bir kapı oluşmuştur. Jack ve kralın askerleri, Isabella'yı kurtarmaya çalışacaktır. Devler ve insanlar arasında büyük bir savaş başlayacaktır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 207
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

Tr Altyazı

Yönetmen:

Ülke:

Kategori:

,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
turu ve sirk maceralari izle
Turu ve Sirk Maceraları izle (2019)

/10

Yumurtlayamayan ve bu yüzden ilgi görmeyen genç tavuk Turu, yalnız bir müzik öğretmenini en yakın arkadaşı haline gelmiştir. Çok güzel vakitler geçiren ikili, sıkı bir dost olmuştur. Ancak bir kaza sonucu öğretmen yaralanmış ve büyük şehirdeki hastaneye kaldırılmıştır. Bunun üzerine en yakın arkadaşının yanında olmak isteyen Turu, hastaneye ulaşabilmek için bir sirk gösterisi düzenlemek zorunda kalır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

gladiator izle
Gladiator izle (2000)

/10

Romalı bir general olan Maximus, ülkesi için pek çok kanlı savaşta savaşmış korkusuz bir askerdir. Katıldığı hiçbir savaşta yenilgi almayan ve kralın emirlerini eksiksiz şekilde yerine getiren Maximus, ülkesine ve kralına olan sadakatini kanıtlamıştır. Ancak onun başarısını kıskanan kralın kibirli oğlu tarafından ailesi öldürülen Maximus, yıllarca hizmet ettiği krallıktan intikam almak için harekete geçecektir. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

spectral izle
Spectral izle (2016)

/10

Yakın bir gelecekte doğaüstü varlıkların dünyaya saldırmasıyla birlikte dünya yaşanmaz halde bir savaş meydanına dönecektir. Doğaüstü düşmanlarına karşı verdikleri savaşta pek başarılı olamayan insanlık, büyük bir tehlikeyle karşı karşıyadır. Tüm imkanların kullanıldığı bu büyük savaşta özel bir birlik, istilacılara karşı önemli ve etkili bir mücadele vermektedir. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.