/10

Deri Ceket izle

Bir erkeğin, tasarımcılar tarafından geyik derisinden yaptırdığı ceketlere olan takıntısı, hayatını alt üst eder. Güzel ceketler yaptırmak için çabalayan adam farklı yollara başvurur ve suç işlemeye başlar. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 363
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

Yönetmen:

Ülke:

Kategori:

,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Happily izle (2021)

/10

Tutkulu ve birbirlerine delicesine aşık olan Tom ve Janet çifti, güzel bir evlilik geçirmektedirler. Ancak ufak aksilikler ve hatalar sonucu bir cinayetle karşı karşıya kalan çift, birbirlerine karşı soğumaya başlayacaklardır. İşledikleri suçtan kaçmaya çalışan çift, olaydan ne kadar uzaklaşmak isteseler de birbirlerine karşı bir psikolojik savaşa girişeceklerdir. Bu cinayet çiftin evliliği hatta birliği bozarak birbirlerine düşman hale getirecektir. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

korkutuk izle
Körkütük izle (2020)

/10

Monoton yaşamlarından sıkılmaya başlayan dört lise öğretmeni, hayatlarını nasıl etkileyeceğini görmek için kendi aralarında bir anlaşmaya vararak her gün alkol tüketmeye başlayacaklardır. İçmeye kaçındıkları alkolü, tüm gün boyunca içerek sarhoş yaşamanın nasıl bir etken olduğunu görmek isterler. Sosyal ve iş hayatlarını körkütük sarhoş bir şekilde yaşamaya başlayan öğretmenler, bu durumun olumsuz sonuçlarıyla da karşı karşıya kalacaklardır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

Ölümcül Labirent 2: Şampiyonlar Turnuvası izle (2021)

/10

İlk olaylardan sonra kurtulmayı başaran Zoey ve Ben, bu ölümcül oyunu düzenleyen acımasız insanların peşine düşeceklerdir. Ancak kendilerini daha büyük bir tuzakta olduklarını fark etmeyen ikili ve hiçbir şeyden habersiz masum insanlar kendilerini ölümcül bir labirentte bulacaklardır. Daha önce kurtulmayı başarmış Zoey ve Ben'in liderlik edeceği ekip, bu labirentte kurtulmak için zorlu bir mücadele verecektir. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.