/10

Denemeye Değer izle

Gazeteci Fred Flarsky, dünya güzeli seçilen kadınlarından biri olan çocukluk aşkı Charlotte Field ile yeniden bir araya gelir. Başkanlık seçilmlerine katılmak için hazırlanan Fred, Charlotte'nin ısrarları üzerine onun sözcüsü olarak işe girer. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 127
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

Yönetmen:

Ülke:

Kategori:

,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Sevgilimden Son Mektup izle (2021)

/10

50 yıllık gizemli bir aşk mektubunu araştırmak üzere işe koyulan bir gazeteci, mektubu değerli bir şeyler saklayan bir hazine olarak görmektedir. Bu yüzden mektubu derin bir şekilde araştırmaya başlamıştır. Ancak olaylar ilerledikçe kendisini yasak bir aşkın ortasında bulan genç gazeteci, iç içe geçmiş bir tür aşk hikayesinin baş kahramanı olacaktır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

vernost izle
Vernost izle (2019)

/10

Henüz orta yaşlarının başında olan Lena, başarılı bir doktordur. Meslektaşları ve çevresindeki insanlar tarafından saygı gören Lena, iyi bir hayata ve iyi bir çevreye sahiptir. Aynı şekilde iyi bir insan olan kocası Sergei ile tutkulu bir ilişkileri vardır. Ancak son zamanlarda bazı şeyler ters gidiyordur ve ikilinin cinsel yaşantısında sorunlar başlamıştır. Bu olaydan dolayı şüphelenen Lena, kocasının kendisini aldattığın emin olduğunda ise intikam almak için harekete geçecektir. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

long story short izle
Long Story Short izle (2021)

/10

Hayatının en güzel günlerini yaşayan Teddy, yeni tanıştığı bir kızla sevgili olmuş ve evlenmiştir. Ancak evlendikleri günün ardından sabah uyandığında tam 1 yıl geçtiğini fark eder. Hiç yaşamadığı ve neler olduğunu bilmediği 1 yılın ardından hayata devam etmeye başlayan Teddy, tuhaf olaylarla karşı karşıya kalacaktır ve değişmiş yeni hayatını yavaş yavaş keşfedecektir. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.