/10

Demain izle

Fragman izle

Günümüz insan yaşamı, dünya iklimini olumsuz şekilde etkilemektedir. Yaşanan iklim değişiklikleri doğaya oldukça zararlı durumdadır. Bunu bilen bir grup insan, bu durumun olumsuz etkilerinden bahsederek provokatörlük yapmak yerine çözüm önerilerini aramaya başlayacaklardır. Bilinçli ve mantıklı eylemlerle hareket etmeye başlayan bu insanlar, iklim değişiklikleri ve doğa için etkili bir çözüm arayışına girişeceklerdir. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 325
Dil Seçenekleri:
Yazar:

Ülke:

Kategori:

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
jackass forever izle
Jackass Forever izle (2022)

/10

Eğlence ve şaka dolu zamanlar geçiren Jackass ekibi, son programlarının üzerinden geçen uzun yılların ardından tekrar gözler önüne çıkacaktır. Bu sefer yıllarca biriktirdikleri şakalar ve içeriklerle izleyicilerini eğlence sunmayı amaçlayan ekip; absürt, çılgın, tehlikeli, aşağılayıcı ve komedi dolu içerikleriyle yeniden dönüyor. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

the tinder swindler izle
The Tinder Swindler izle (2022)

/10

Sanal tanışma uygulaması olan Tinder'ın sahte bir kullanıcısı olan Simon, tanıştığı kadınlara hiç olmadığı birisiymiş gibi davranmaktadır. Onları sahte sözleri ve hayatıyla kandırmayı başaran Simon, pek çok habersiz kurbanı dolandırmayı başarmıştır. Kullandığı teknikleri ile kadınları manipüle ederek kandırmayı başaran Simon, şimdi ise uluslararası bir dolandırıcıdır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

Britney vs Spears izle (2021)

/10

Çok genç yaşta "Popun Prensesi" lakabını kazanan Britney Spears, kısa süre içinde dünyaca ünlü bir pop starı olmayı başarmıştır. Ancak bu göz alıcı kariyerinin ardından Spears’ın özel yaşamında bazı sorunları vardır. Psikolojik rahatsızlıkları olan Spears, yaşanan olaylar yüzünden hayat özgürlüğünü neredeyse kaybetme derecesine gelmiştir. Bu zorlu süreçte mücadele etmeyi bırakmaya Spears, özgürlüğünü ve benliğini kazmaya çalışacaktır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.