/10

Dehşet Seansı izle

Fragman izle

Şehirden uzakta kırsal bir tarım kasabasında iş bulan Leonardo, ailesi ile birlikte bu kasabaya taşınmıştır. Yeni bir başlangıç yapmak ve sakin bir hayat yaşamak isteyen Leonardo ve ailesi, kendilerini bekleyen şeyden habersizdir. Verdiği karar sebebiyle kendi ve ailesinin canını büyük bir tehlikeye attığını fark etmeyen Leonardo, işler çirkinleştiğinde ailesini korumak için elinden geleni yapmak zorundadır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 79
Dil Seçenekleri:
Yönetmen:

Ülke:

Kategori:

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
lost in the pasific izle
Lost in the Pacific izle (2016)

/10

Pasifik denizi üzerinde uçak ultra lüks bir yolcu uçağı, aşırı zengin yolcuları ile seyrine devam etmektedir. Ancak kimse yaşanacak korku dolu olayı beklememektedir. Bir grup acımasız korsan tarafından ele geçirilmeye çalışan uçak içinde kanlı bir mücadele başlamıştır. Ve işler giderek daha tehlikeli bir hal alacaktır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

stealing candy izle
Stealing Candy izle (2003)

/10

Henüz hapishaneden yeni çıkmış üç eski mahkum, yeni hayatlarında lüks bir yaşam sürmek için çirkin bir plan uygularlar. Ünlü ve güzel bir film yıldızını kaçırarak zorla erotik filmler çeken üç mahkum, beklenmedik olaylarla karşı karşıya kalacaklardır. Kendi aralarındaki anlaşmazlıklar, genç kadının güzelliği ve para, üç mahkumun arasında büyük bir savaşa neden olacaktır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

Hypnotic izle (2021)

/10

Daha iyi bir hayat için kendisini geliştirmek ve psikolojik açıdan rahatlamak isteyen genç bir kadın, başarılı bir terapistten yardım almak ister. Ancak hiç beklemediği olaylarla karşı karşıya kalacaktır. Sahip olduğu yeteneği kirli işleri için kullanan psikopat terapist, genç kadının hayatını akıl oyunları ile zindana çevirecektir. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.