/10

Cosmos izle

Türkçe Dublaj izle Türkçe Altyazılı izle

Her zaman uzayda farklı bir şeyler olduğunu düşünen üç gök bilimci arkadaş, bir araya gelerek bir dağın eteklerinde kamp yapmak ve makineleriyle gökyüzündeki frekansları dinlemek için toplanırlar. Bu işe hayatlarını adamışlardır ancak bu zamana kadar hiçbir delil elde edememişlerdir. En sonunda bir gece yarısı uzaydan ritmli değişik bir frekans gelir. Bu frekansı sadece onların farklı makineleri yakalayabilmiştir. Büyük gök bilim uydularına takılmayan bu frekans yüzünden üç arkadaşa kendilerinden başka kimse yardım etmeyecektir. Kendi başlarına bu frekansın ne olduğunu keşfetmeye çalışırlar. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 199
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

Tr Altyazı

Ülke:

Kategori:

, ,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
the usual suspects izle
The Usual Suspects izle (1995)

/10

Keyser kod adlı acımasız bir katil, kanlı bir tekne cinayeti düzenleyerek 27 insanı öldürmüş ve 91 milyon dolar değerinde bir vurgun yaparak kayıplara karışmıştır. Olaydan sonra hayatta kalan tek görgü tanığıyla beraber harekete geçen polis, beş olağan şüphelinin arasında gerçek suçlunun kim olduğunu öğrenmeye çalışacaktır. Bu sırlar, yalanlar ve korku dolu soruşturma hiç kolay olmayacaktır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

beyaz bant izle
Beyaz Bant izle (2009)

/10

1900'lü yılların başlarında Almanya'nın kuzey bölgesindeki küçük bir köyde, ufak bir kaza sonucunda köy doktoru ölmüştür. Bu kazanın sorumlularını bulmak ve cezalandırmak için köyde halkı arasında bir arayış başlar. Ancak bu arayış, köy halkı arasında iç çatışmalara sebep olur. Aileler arasında ve aileler içinde yaşanan bu anlaşmazlık, tüm köyde garip olaylar ve kaosa sebep olur. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

the number 23 izle
The Number 23 izle (2007)

/10

Bir aile babası olan Walter, rastlantı eseri "The Number 23" isimli bir kitap bulur. Hakkında hiçbir şey bilinmeyen bu kitabı okuyan Walter, bu büyülü etkilere sahip kitap sayesinde pek çok gerçekliği ve soruyu sorgulamaya başlar. Hayatı bir bu tuhaf kitap yüzünden değişen Walter, gerçeklik algısını yavaş yavaş kaybederken kitabın esiri haline gelir ve takıntılı bir paranoyak gibi davranmaya başlar. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.