/10

Conor McGregor: Notorious izle

Fragman izle

İrlandalı bir spor tutkunu olan Conor McGregor, azmi ve yeteneği sayesinde MMA kariyerine attığı ilk adımlardan itibaren büyük başarılar elde etmiştir. Bu başarılar Conor McGregor'ı ilerleyen yıllarda dünyaca ünlü profesyonel bir MMA dövüşçüsü yapacaktır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 528
Dil Seçenekleri:
Yazar:
Yönetmen:

Ülke:

Kategori:

, ,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
stardust izle
Stardust izle (2020)

/10

İngiliz asıllı bir müzisyen olan David Bowie, ülkesinde oldukça popüler ve değerli bir sanatçıdır. 1971 yılında bir Amerika seyahati yapan Bowie, seyahati sırasında aldığı ilhamla beraber büyük bir albüm çıkaracaktır. Bu albümün ardından yakaladığı ivme ile Bowie'nin ünü, tüm dünyaya ulaşacak ve genç şarkıcı tarihin en etkili müzisyenleri arasında yerini alacaktır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

ted k izle
Ted K izle (2021)

/10

Psikolojik sorunlar yaşayan bir matematik profesörü olan Ted, kendine bambaşka bir hayat çizerek her şeyi geride bırakmış ve bir dağ evinde ilkel bir hayat yaşamaya başlamıştır. Teknolojinin ilerlemesiyle beraber insanların doğayı yavaş yavaş yok ettiğini düşünen Ted, bu durumu kendisine saplantı haline getirmiştir ve akıl almaz bir yola girmiştir. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

eiffel izle
Eiffel izle (2021)

/10

Fransız hükümeti, ünlü bir mühendis olan Gustave Eiffel'den Paris için büyük bir yapı tasarlamasını istemiştir. Bu isteğin üzerine çalışmalara başlayan Eiffel, insanlar için kullanışlı ve mükemmel mimariye sahip bir eser üzerinde çalışmaya başlar. Ancak çalışmaları sırasında gizemli bir kadınla tanışması, her şeyi değiştirecektir. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.