/10

Colette izle

Türkçe Dublaj izle Türkçe Altyazılı izle

Fransız fakir bir kız olan Colette, Paris'te yaşayan elit bir yazar olan Willy ile evlenir. Willy, varlıklı birisidir ama kariyeri çok kötü gitmektedir. Bu yüzden farklı yollar arayışına giren Willy, Colette'yi bir kitap yazmaya ikna eder. Colette, cinsiyet ayrımı ve iğrenç sınıflandırma konularını bir hayat öyküsüyle harmanlayarak güzel bir kitap yazar. Kitap büyük bir ilgi görür ve çok fazla satılmaya başlar. Colette, bu kitabı Willy'nin yerine yazmıştır ve bu başarının ardından Willy, Colette'ye daha fazla kitap yazdırmak içi eziyet etmeye başlar. Colette ise Willy ve onun gibi erkekleri yerle bir etmek için güçlü bir kitap yazar. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

Oyuncular

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
the pursuit of happyness izle
The Pursuit of Happyness izle (2006)

/10

Ekonomik ve sosyal açıdan kötü günler geçiren bir pazarlamacı olan Chris, sahip olduğunu her şeyi kaybetmiştir. Hayatını kazanmak için verdiği mücadelede çuvallayan Chris, küçük oğlunun velayetini almasıyla birlikte hayata olan bakış açısı değişecektir. Oğlunun geleceği için elinden gelen tüm mücadeleyi veren Chris, dram ve acı dolu bir hayatın mahkumu olur. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

the usual suspects izle
The Usual Suspects izle (1995)

/10

Keyser kod adlı acımasız bir katil, kanlı bir tekne cinayeti düzenleyerek 27 insanı öldürmüş ve 91 milyon dolar değerinde bir vurgun yaparak kayıplara karışmıştır. Olaydan sonra hayatta kalan tek görgü tanığıyla beraber harekete geçen polis, beş olağan şüphelinin arasında gerçek suçlunun kim olduğunu öğrenmeye çalışacaktır. Bu sırlar, yalanlar ve korku dolu soruşturma hiç kolay olmayacaktır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

beyaz bant izle
Beyaz Bant izle (2009)

/10

1900'lü yılların başlarında Almanya'nın kuzey bölgesindeki küçük bir köyde, ufak bir kaza sonucunda köy doktoru ölmüştür. Bu kazanın sorumlularını bulmak ve cezalandırmak için köyde halkı arasında bir arayış başlar. Ancak bu arayış, köy halkı arasında iç çatışmalara sebep olur. Aileler arasında ve aileler içinde yaşanan bu anlaşmazlık, tüm köyde garip olaylar ve kaosa sebep olur. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.