/10

Colectiv izle

Romanya'da büyük işlere imza atmış dev bir sağlık firmasının, aslında pek masum olmadığı bazı kesimler tarafından bilinmektedir. Artık bu olayın bitmesi gerektiğini düşünen dişli bir grup Rumen gazeteci, bu sahtekar firmanın iç yüzünü haber yapmak üzere zorlu bir maceraya atılacaktır. İş adamları ve politikacıların çıkarlarına hizmet eden bu sağlık firmasının, ölümlerden akıl sağlıklarının kaybetmesine kadar bir çok korkunç olayda parmaklarının olduğu öğrenilecektir. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 48
Dil Seçenekleri:

Tr Altyazı

Yönetmen:

Ülke:

,

Kategori:

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Varsity Blues Operasyonu: Üniversiteye Giriş Skandalı izle (2021)

/10

Amerika'nın zengin, ünlü ve nüfuslu aileleri, çocuklarını hak etmediklerine üniversitelere torpil, şantaj veya rüşvet ile yerleştirmektedir. Bu olay artık o kadar büyük ve önemli bir hal almıştır ki herkes bu konu hakkında şikayetçi olmaya başlamıştır. Artan şikayetlerin ardından operasyona koyulan yetkililer, bu işin ardında daha fazla kirli ve illegal meseleyle karşı karşıya kalacaktır. Zengin ve ünlü ailelerin kirli işleri yavaş yavaş gün yüzüne çıkarken olaylar iyice karışacaktır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

Billie Eilish: The World’s a Little Blurry izle (2021)

/10

Yaptığı albümler ve şarkılarla hızlı bir yükseliş yakalayan Billie Eilish, başarısı sayesinde dünyaca ünlü bir sanatçı olmuştur. Bu yükseliş serüveninin ilk başlarının konu alındığı belgeselde, Billie Eilish'in ilk albümünün hazırlık süreci, konserleri, sahne ve ev hayatı samimiyet dolu bir şekilde anlatılmıştır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

diego maradona izle
Diego Maradona izle (2019)

/10

Yeteneği, sportmenliği ve saygısı ile adını tarihe yazdıran Maradona, futbolun gelmiş geçmiş en iyi oyuncularından birisidir. Onun bu başarısının ardından bir hayat hikayesi ve kariyer yolculuğu vardır. Bu inişli çıkışlı yolculukta bir çok engele takılan veya başarı yakalayan Maradona'nın arşivlerden alınmış görüntülerinden oluşturulan hayat hikayesini. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.