/10

Colectiv izle

Romanya'da büyük işlere imza atmış dev bir sağlık firmasının, aslında pek masum olmadığı bazı kesimler tarafından bilinmektedir. Artık bu olayın bitmesi gerektiğini düşünen dişli bir grup Rumen gazeteci, bu sahtekar firmanın iç yüzünü haber yapmak üzere zorlu bir maceraya atılacaktır. İş adamları ve politikacıların çıkarlarına hizmet eden bu sağlık firmasının, ölümlerden akıl sağlıklarının kaybetmesine kadar bir çok korkunç olayda parmaklarının olduğu öğrenilecektir. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 139
Dil Seçenekleri:

Tr Altyazı

Yönetmen:

Ülke:

,

Kategori:

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Britney vs Spears izle (2021)

/10

Çok genç yaşta "Popun Prensesi" lakabını kazanan Britney Spears, kısa süre içinde dünyaca ünlü bir pop starı olmayı başarmıştır. Ancak bu göz alıcı kariyerinin ardından Spears’ın özel yaşamında bazı sorunları vardır. Psikolojik rahatsızlıkları olan Spears, yaşanan olaylar yüzünden hayat özgürlüğünü neredeyse kaybetme derecesine gelmiştir. Bu zorlu süreçte mücadele etmeyi bırakmaya Spears, özgürlüğünü ve benliğini kazmaya çalışacaktır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

louvre muzesinde bir gece leonardo da vinci izle
Louvre Müzesi’nde Bir Gece: Leonardo da Vinci izle (2020)

/10

Dünyanın en çok ziyaret edilen müzesi olan Louvre Müzesi, Leonardo da Vinci'nin pek çok eserine ev sahipliği yapmaktadır. Oldukça önemli sırlara, gizemlere ve tarihe sahip eserleri bünyesinde barındıran Louvre Müzesi, sanat açısında önemli bir yere sahiptir. Eşsiz bir müze unvanını taşıyan Louvre Müzesi, özel rehberler eşliğinde bir belgesele aktarılmıştır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

Schumacher izle (2021)

/10

Özel bir yetenek olan ve üst üste 7 kere Formula 1 şampiyonu olmayı başaran Michael Schumacher, tüm dünyaya adını duyurmayı başarmıştır. Yetenekli bir yarışçı olan Schumacher, Formula 1 tarihine adını yazdırmasının yanında ailesi ve çocukları ile güzel bir hayat sürmektedir. Ancak yaşanan talihsiz bir kazanın ardından felç kalan ve bilinç sorunları yaşamayan başlayan Schumacher'in, hayatı ve kariyerin mahvolmaya başlayacaktır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.