/10

Coffee & Kareem izle

Türkçe Dublaj izle Türkçe Altyazılı izle

Daha küçük bir çocuk olan Kareem, James'i hiç sevmiyordur ancak James, aralarını düzeltmek için sürekli ona yakınlaşmaya çalışıyordur. Tüm bunlardan sıkılan ve James'i korkutarak annesinden uzaklaştırmak isteyen Kareem, köklü bir suç çetesiyle iş birliği yapmak istiyor. Ama Kareem'in işleri bir anda ters gitmeye başlıyor ve büyük bir çetenin korkunç planını açığa çıkartıyor. Bu olayın ardından bu acımasız uyuşturucu çetesi, ikilinin peşine düşüyor. Kareem ve James, hayatta kalmak ve bu işten sağ sağlım kurtulmak için iş birliği yaparak ekip olarak hareket etmeye başlıyor. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 235
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

Tr Altyazı

Yazar:

Yönetmen:

Ülke:

Kategori:

,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Plan B izle (2021)

/10

İyi ve başarılı bir lise öğrenci olan Sunny, ergenlik dönemini getirdiği dürtüleri bastırmış genç bir kızdır. Bu durumun eksikliğini hissetmeye başlayan Sunny, bekaretini kaybetmek için bir şans yakalar. Ancak beklenmedik bir felaket yaşayan Sunny, gecenin ardından en yakın arkadaşı Lupe ile birlikte ertesi gün hapı aramaya başlayacaktır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

grizzly park izle
Grizzly Park izle (2008)

/10

Kamu cezasına çarptırılan sekiz genç, Grizzly Park'taki çöpleri toplamak zorunda kalmıştır. Başlarında bir şerif ile birlikte Grizzly Park'a doğru hareket eden ekip, kendilerini bekleyen felaketten habersizlerdir. Ormanda yaşayan ve vahşi hayvanlarla iyi anlaşan acımasız bir seri katil, sekiz gence hayatlarının en kanlı ve korkulu kabusunu yaşatacaktır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

premature izle
Premature izle (2015)

/10

Lise son sınıf öğrencisi olan Rob, bekaretini kaybetmemiş genç bir oğlandır. En sonunda şansın yüzüne güldüğünü düşünen Rob, bekaretini kaybetmenin bir fırsatını bulmuştur. Ancak bekaretini kaybettiği gün sürekli tekrar etmeye başlamıştır. Bir zaman sıkışması yaşayan ve aynı günü sürekli tekrar eden Rob'un, bu durumdan kurtulmasının tek yolu ise doğru bir kızla birlikte olmaktır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.