/10

Çizgi Ötesi izle

Ölümle kalım arasındaki ince çizgiye kısa süreli seyahatler yapmayı planlayan bir grup tıp öğrencisi, ölüm hakkında bilgiler edinmek için çalışmalara başlar. Bu çalışmaların ortaya çıkaracağı korkunç sonuçlardan habersiz öğrenciler, hayatlarının tehlikede olduğunun farkına varacaktır. Bu durumdan kurtulmak hiç kolay olmayacak ama kurtulmak için yaptıkları deney ve onun sonuçları hakkında çalışmalarına devam etmek zorunda kalacaklardır. Beş öğrenci iki dünya arasında bir mücadele verecektir. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 491
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

Yazar:

Yönetmen:

Ülke:

Kategori:

, ,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
the next karate kid izle
The Next Karate Kid izle (1994)

/10

Her şeyi geride bırakarak sakin bir hayata atılmış olan Bay Miyagi, anne ve babasını kaybetmiş genç bir kıza Senseilik yapmak zorunda kalacaktır. Eski arkadaşının torunu olan bu genç ve ergen kıza akıl hocalığı yapmak Miyagi için oldukça zorlayıcı olsa da işler yavaş yavaş düzene girmeye başlayacaktır. Ancak beklenmedik bir düşman, olayları alt üst edecektir. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

the karate kid part 3 izle
The Karate Kid Part 3 izle (1989)

/10

Karate turnuvasını kazanan Daniel ve Miyagi, hayatlarını güzel bir düzene sokmuştur. Ancak ezeli rakipleri olan Sensei John Kreese, turnuvanın ardından öğrencileri ve çevresindekiler tarafından dışlanmıştır. Bunu kendisine yediremeyen ve intikam almak isteyen Kreese, eski savaş arkadaşından yardım isteyerek Daniel ve Miyagi'ye saldırmaya başlayacaktır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

the karate kid izle
The Karate Kid izle (1984)

/10

Annesiyle birlikte yeni bir hayata başlamak üzere hiç bilmediği bir yere taşınan liseli bir çocuk olan Daniel, okul arkadaşları tarafından zorbalığa uğramaktadır. Bunun üzerine bir karate ustası olan Miyagi, Daniel'e kendisini savunması için karate öğretmeye başlayacaktır. Ancak Daniel, öğrendiği yeteneklerle kendini savunmakla kalmayacaktır düzenlenen bir karate turnuvasında zorbalara karşı çarpışacaktır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.