/10

Cherry izle

İyi bir öğrenci olan Cherry, hayatında yanlış kararlar vererek üniversiteyi bırakmıştır. Kendini büyük bir boşlukta hissetmeye başlayan Cherry, orduya girerek Irak’ta sıcak bölgede göreve gider. Ancak burada yaşayacakları Cherry'e ağır gelecektir. Büyük travmalar geçirmeye başlayan Cherry, en sonunda ordudan da ayrılarak ülkesine geri döner. Geçirdiği travmalar ve stres bozuklukları nedeniyle uyuşturucu ve suç batağına düşecektir. Bu durumdan kurtulmak isteyen Cherry, başından büyük işlere kalkışacaktır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 314
Dil Seçenekleri:

Tr Altyazı

Yönetmen:

,

Ülke:

Kategori:

,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
watcher izle
Watcher izle (2022)

/10

Amerikalı genç bir kadın olan Julia, kocası ile birlikte hiç bilmediği bir yer olan Bükreş'e taşınır. Bu bilmediği şehirde yeni hayatına başlamak isteyen Julia, karşı evin penceresinden sürekli kendisini izleyen bir adamı fark edecektir. Kendisini sürekli izleyen adamın Bükreş'te yaşayan bir kadın katilinin olabileceğinden şüphelenen Julia'nın hayatı ve psikolojisi alt üst olacaktır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

father stu izle
Father Stu izle (2022)

/10

Düzensiz ve gelişigüzel bir hayat yaşayan Stuart Long, henüz dünyadaki benliğini bulamamış bir gençtir. Ancak Long, geçirdiği ölümcül bir kazada imkansızı başararak tekrar hayata tutunmuştur. Başından geçen bu olayın ardından tanrıya yakınlık duymaya başlayan Long, geçmiş hayatını bir kenara bırakarak tanrının yolundan gidecek ve bambaşka bir hayat yaşamaya başlayacaktır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

American Underdog izle (2021)

/10

Amerika da bir süpermarkette çalışan Kurt Warner isimli bir genç, henüz yeteneğinin ve potansiyelinin farkında değildir. Sıkıcı işinden ayrılarak Amerikan Futbolu kariyerini profesyonel bir şekilde devam ettirmek isteyen Warner, kısa sürede çok büyük işler başaracaktır. Ve eski bir süpermarket çalışanı, ilerleyen yıllarda Amerikan Futbolunun yıldızı haline gelecektir. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.