/10

Chamboultout izle

Her zaman mutlu ve birbirine sadık bir çift olan Beatrice ve Frederic'in hayatı, bir kazadan sonra tamamen değişiyor. Karizmatik ve yakışıklı olan Frederic, kaza sonucunda görme yetisini kaybetmiştir. Ancak yinede karizması sayesinde kadınlar kendisinden hoşlanmaktadır. Beatrice ise bir kitap yazarıdır ve bu durumu bir hikayeye çevirme kararı alır. Frederic'in bu yaşantısını tüm ayrıntılarına kadar anlatmaktadır ancak sadece karakterlerin isimleri uydurmadır. İsimler farklı ve belirsiz olduğunda dolayı çevrelerinde büyük bir karışıklığa yol açacaklardır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 251
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

Yönetmen:

Ülke:

,

Kategori:

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
her sey her yerde ayni anda izle
Her Şey Her Yerde Aynı Anda izle (2022)

/10

Orta yaşlı bir göçmen vatandaş olan Evelyn, rutin iş ve ev hayatı olan sıradan bir annedir. Ancak bir gün hiç beklemeden diğer evrendeki hayatlarıyla bağlantı kurduğunu keşfeden Evelyn'in sakin hayatı değişecektir. Evrende yaşanan büyük bir sorunun tek kurtarıcısı olduğunu anlayan Evelyn, evrendeki yaşamı kurtarmak için çoklu evren hayatlarını kullanarak mücadele etmek zorundadır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

dog izle
Dog izle (2022)

/10

Eski bir ordu mensubu ve eğitimli köpeği, artık kendi hayatlarını yaşamaktadırlar. Ancak istekleri dışında bir cenazeye katılmak zorunda kaldıklarında, ikili beraber Pasifik kıyısı boyunca seyahate çıkarlar. Bu uzun soluklu yolculuk, şanssızlıklarla ve komediyle dolu bir maceraya dönüşecektir. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

One Night Off izle (2021)

/10

Bekar bir anne ile tutkulu bir aşk yaşayan Noah, sevgilisinin gitmesi gereken bir iş gezisi yüzünden onun küçük bebeğine bakmak zorunda kalmıştır. Genç adam böyle bir durumda iyi bir baba adayı olduğunu kanıtlamak için fırsat yakalamıştır. Ancak Noah'ın hesaba katmadığı şey ise yakın arkadaşına verdiği bir parti sözüdür. Partiye bebekle katılmak ise hiç iyi bir fikir olmayacaktır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.