/10

C.L.A.B. izle

Türkçe Altyazılı izle Fragman

Canından çok sevdiği kız arkadaşını birkaç yıl önce kaybeden adam, o sevdiği kadını bir grup katilin acımasızca öldürdüğünü öğrenir. Hayatı mahvolmuş genç adam, zaman içerisinde soğukkanlılığa bürünmüştür. Kız arkadaşı bunu yapanlardan tek bir gecede intikam alma yemini veren genç adam, çıktığı intikam yolunda karşısında köklü bir çete bulur. Genç adamın işi hiç kolay olmayacaktır ancak sonuna kadar savaşmaktan vazgeçmeyecektir. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 259
Dil Seçenekleri:

Tr Altyazı

Yönetmen:

Ülke:

Kategori:

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Take Back izle (2021)

/10

Brian ve Zara, sakin bir kasabada rutin hayatlarını yaşayan iki mutlu çifttir. Ancak geçmişi gizemli ve hiçte sıradan olmayan Zara, kasabada düzenlenen bir soygunu engellediğinde çiftin hayatı tamamen değişecektir. İnsan kaçakçılığının yanı sıra pek çok kirli işe bulaşmış bir çete, kendilerini küçük düşüren Zara ve ailesinin peşine düşecektir. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

doctor strange in the multiverse of madness izle
Doctor Strange in the Multiverse of Madness izle (2022)

/10

Tüm evrende her zaman kötü düşmanlar vardır. Sayıları birden fazla olan bu düşmanlar, milyonları yok etmeyi kafaya koymuş kaçık kötülerdir. Evrenler arası seyahat edebilme yeteneği sahip Doctor Strange ise farklı evrenlerde farklı düşmanlara karşı savaş vermek zorunda kalacak ve zorlu bir mücadele verecektir. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

The Adam Project izle (2022)

/10

Yakın bir gelecekten zaman yolculuğu yaparak günümüze gelen bir pilot olan Adam, kazalı bir iniş yaparak dünyaya düşecektir. İnsanlığın geleceği için mücadele eden Adam, zaman yolculuğu sayesinde geçmişine gidip çocukluk haline tanıklık edecek. Geçmişinin ve geleceğinin benliğiyle birleştiği bir zaman kavramında, geleceği kurtarma görevi Adam'a düşecektir. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.