/10

Butchers izle

Sadist bir aile, kasabaya uğrayan yabancıları acımasızca öldürerek etlerini yemektedir. Hiç acımaları olmayan ve insan etlerini kış için stoklayan bu sadist aile, arabaları yolda kalmış bir grup genci avlamak için yola çıkacaktır. Ancak hiçte kolay lokma olmayacak bu gençler, sadist aileye karşı kanlı bir mücadele verecektir. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 17
Dil Seçenekleri:

Tr Altyazı

Yönetmen:

Ülke:

Kategori:

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Bloody Hell izle (2020)

/10

Pek iyi bir geçmişi olmayan gizemli bir adam, tüm pişmanlıklarında ve belalı hayatından kurtulmak için ülkesinden kaçarak Finlandiya'ya gider. Ancak uçaktan indiğinden itibaren psikopat insanların hedefi olduğunu fark etmeyen adam, psikopat bir aile tarafından kaçırılır. Bu psikopat ailenin işkence oyuncağı haline gelen adam, ailenin elinden kurtulmak için zorlu bir savaş verecektir. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

Blind izle (2019)

/10

Geçirdiği bir ameliyat sonucunda kör kalan başarılı bir aktris, tüm görkemli hayatını geride bırakarak zihnindeki karanlıkla yapayalnız kalmıştır. Bu kör haline alışmaya çalışan kadın, evinde tuhaf olaylar yaşamaya başlar. Olaylar karmaşık bir hal almaya başladığında ise zihninde ve evinde yalnız olmadığını keşfeden kör kadın, korku dolu olaylar yaşayacaktır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

The Drone izle (2019)

/10

Hayatlarının baharında en güzler günlerini yaşama umuduyla evlenmiş genç bir çift, yeni evlerinde yeni bir hayata başlamıştır. Ancak psikopat bir seri katilin yapay zekasıyla hareket eden bir uçan göz, yeni çifte hayatlarının en büyük kabusunu yaşatacaktır. Hiçte sıradan olmayan bu silahlı uçan göz, çifti taciz etmeye başlar. Ancak işlerin çirkinleşmesiyle bu tacizler kanlı bir saldırıya dönüşecektir. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.