/10

Bull izle

Eskiden iyi bir boğa güreşçisi olan Abe, her şeyini bırakarak eski günleri tekrar dönmemek üzere sakin ve sıradan bir hayat sürmeye başlamıştır. Houston'un merkezine uzak, az nüfusa sahip bir kasabada yaşamaktadır. Bir gün kasabanın genci Kris, Abe'ye kafa tutar. Altta kalmak istemeyen Abe, genç ile zıtlaşmaya başlar ve aralarındaki bu çatışma boğa güreşine taşınacaktır. Arenada kozlarını paylaşacak ikili, hayatlarını değiştirecek bir maça çıkmaya hazırlanır ve o gün geldiğinde büyük bir çarpışma yaşanacaktır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 111
Dil Seçenekleri:

Tr Altyazı

Yönetmen:

Ülke:

Kategori:

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
The Tribes of Palos Verdes izle (2017)

/10

Michigan’lı bir aile, tüm hayatlarını değiştirecek bir karar ile hiç bilmediklei bir yer olan Palos Verdes’e taşınır. Ailenin babası ve büyük abisi Jim, bu yeni taşındıkları yere hızlıca adapte olarak hayatlarını düzene sokmuşlardır. Ancak ailenin annesi Sandy ve küçük kızı Medina, bu yere henüz alışamamışlardır. Başladığı yeni okulda hiç kimseyle arkadaşlık edemeyen Medina, yaşının getirdiği sorunlar nedeniyle yalnızlığa sürüklenmeye başlayacaktır. Ve kendisini bu durumdan kurtarmak için farklı yollara başvuracaktır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

Dikkat, Şehvet izle (2007)

/10

2. Dünya Savaşının en ateşli ve çekişmeli yıllarında genç bir kadın olan Wang, ülkenin siyasi açıdan önemli bir adamı olan Yee ile taşınır. Wang ve Yee arasında bu tanışmayla beraber büyük bir aşk ateşi yanacaktır. Ancak ikili arasındaki bu ilişki bulundukları durum nedeniyle karmaşık ve anlamsız bir hale bürünür. Çünkü devam eden savaş, iç karışıklıklar ve gizli devlet meseleleri Wang ve Yee çiftinin ilişkisine oldukça etki etmektedir. Bu etkiler çiftin ilişkisini karışıklıklarla dolu bir çıkmaza sürükleyecektir. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

Trust izle (2021)

/10

Birbirlerini delicesine seven ve oldukça güvenen Brooke ve Owen çiftinin evliliği oldukça sağlamdır. İkisi de bu sağlam evlilikten dolayı oldukça rahat ve memnundur. Ancak son zamanlarda yaşanan olaylar bu güveni sekteye uğratacaktır. Karşılarına çıkan cazibeli teklifleri değerlendirmek isteyen Brooke ve Owen, aralarındaki güveni suistimal edeceklerdir ve sırları açığa çıktığında ise yaptıklarının sonuçlarına katlanmak zorunda kalacaklardır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.