/10

Bu Nasıl Sarışın izle

Türkçe Dublaj İzle Türkçe Altyazılı İzle

Moda düşkünü bir moda kraliçesi olan Elle Woods, sarışın genç bir kadındır. Elle, bir anda aşık olduğu erkek arkadaşı tarafından terk edilir. İyi giden ilişkilerinin böyle ani bir şekilde bozulmasından şüphelenen Elle, erkek arkadaşının okuduğu üniversite hukuk fakültesine girerek bir öğrenci gibi onu takip etmeye başlar. Elle, kendisini terk eden erkek arkadaşının ne yaptığını öğrenmek için bu nasıl sarışın bir izle. Planları farklı olan Elle, hiç bilmediği bu okul hayatında kendisini keşfedecektir legally blonde. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 2,179
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

Tr Altyazı

Yönetmen:

Ülke:

Kategori:

,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Vacation Friends izle (2021)

/10

Çok farklı hayatları ve kişilikleri olan iki farklı çift, rastlantı eseri bir Meksika tatilinde tanışırlar. Tatil boyunca güzel arkadaşlık geçiren iki çift, evlerine döndüklerinde arkadaşlıkları tuhaf bir duruma bürünecektir. Çok farklı insanlar olmalarına rağmen arkadaşlıklarını devam ettirmek için uğraşan iki çift, birbirlerini asıl hayatlarına tanıklık edecekler ve beklenmedik maceralar yaşayacaklardır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

Bhoot Police izle (2021)

/10

Kendilerine hayalet polisleri diyen iki kardeş, hayatlarını hayaletleri yakalayarak sürdürmektedirler. Yaptıkları iş yüzünden tuhaf ve macera dolu bir yaşam süren bu iki kardeş, isimlerini tüm ülkede duyurmayı başarmışlardır. Bu yüzden sürekli iş teklifleri alan iki kardeş, oldukça kazançlı bir iş için uzak bir köye giderler. Ancak bu son iş, düşünülmemiş sonuçlara yol açarken kardeşlere unutulmaz bir macera yaşatacaktır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

Gunfight at Dry River izle (2021)

/10

19. yüzyılda bir sınır kasabası olan Dry River'da, kuraklık ve açlık baş göstermeye başlamıştır. Bunun üzerine kasabada yaşayan bir grup serseri, kasabanın son su kaynağı olan bir kuyuyu kontrol altına almıştır. Yerel halk oldukça büyük bir sıkıntıya düşmüş ve susuzlukla baş etmeye çalışmaktadır. Tüm bunların son bulmasını ve babasının eski topraklarını geri almak isteyen genç bir savaşçı, kasabanın serserileriyle mücadele etmeye başlayacaktır. Bu mücadele, büyük aşklara ve ölümlere sebep olacaktır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.