/10

Blackpink: The Movie izle

Fragman izle

Çıkışlarının başından beri dünyada büyük ses getiren Blackpink grubu, Jisoo, Jennie, Rosé ve Lisa isimli genç Koreli kız şarkıcılardan oluşmaktadır. Kore Pop müziğinin önemli bir parçası haline gelmiş Blackpink grubu, sayısız başarıya imza atmıştır. Ancak müziğin ardında birde hiç bilmediğimiz arka planda yaşanan olaylar ve şarkıcıların özel yaşamları vardır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 711
Dil Seçenekleri:
Ülke:

Kategori:

,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
fotograftaki kiz izle film izle 720p
Fotoğraftaki Kız izle (2022)

/10

Gizemli ve acımasız bir katil tarafından öldürülen ve oğlu kaçırılan bir annenin yıllardır devam eden soruşturması hala sürmektedir. Katilin henüz yakalanmamış olması bu olayı ilginçleştirirken pek çok gizemli gerçekte bu soruşturma ile beraber gün yüzüne çıkacaktır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

romeo and juliet beyond words izle
Romeo and Juliet: Beyond Words izle (2019)

/10

Birbirlerine düşman iki soylu aile olan Capulet ve Montague, uzun yıllardır birbirleri ile bir çatışma içindedir. Bu iki ailenin genç üyelerinden olan Romeo ve Juliet ise ailelerinin tam tersine birbirlerine aşık olmuşlardır. Aileleri arasındaki tüm düşmanlıklara rağmen birbirlerini çok seven Romeo ve Juliet, gizli bir evlilik yapacak ancak bunun sonuçlarıyla yüzleşmek zorunda kalacaklardır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

studio 666 izle
Studio 666 izle (2022)

/10

Karanlık ve korkulu tarzlarıyla çok sevilen bir rock grubu olan Foo Fighters, yeni çıkacak albümlerini için çalışmalara başlayacaktır. Rock grubu, yapacakları şarkılar için ilham kaynağı olabilecek düşüncesiyle kötü şöhretli bir malikanede kalmaya başlayacaktır. Ancak şarkı sözlerinde olması gereken karanlık, grubun en büyük korkusu haline gelecektir. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.