/10

Bizim Çağımız izle

Türkçe Dublaj izle Türkçe Altyazılı izle

Meksika'nın kırsal bir bölgesinde çiftlikte yaşayan Juan ve Esther çifti, geçimlerini güreşler ve dövüşler için eğittikleri boğalardan kazanmaktadır. Beraber çok iyi bir ilişkileri olduğu söylenemez ancak ikisi de birbirine bağlıdır. Ama bölgeyi gezmek ve boğalara bakmak için gelen bir Amerikalı, her şeyi değiştirecektir. Esther, yeni gelen Amerikalıya aşık olacaktır. İçini kıskançlık ve öfke bürüyen Juan, Esther ile olan ilişkisini dağıtma eşiğine kadar gelecektir. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 94
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

Tr Altyazı

Yönetmen:

Kategori:

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
gercekten ask izle
Aşk Gerçekten izle (2020)

/10

Geç ve ufku açık siyahı bir ressam, Washington'daki sıkı sanat rekabetine girebilmek için çalışmaktadır. Bu rekabetin bir parçası olarak eserlerini diğer sanatçılara ve topluma ulaştırmayı hedefleyen genç ressam, hiç beklemediği bir anda aşkı bulacaktır. Kalbi kırık genç bir kıza aşık olan ressamın hayatı ve kariyer yolculuğu bu aşkla beraber değişecektir. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

No One Gets Out Alive izle (2021)

/10

Büyük hayallerle ülkesini terk ederek Amerika'da yaşama fırsatı bulan Ambar, Amerika'da kadınlara özel geçici bir pansiyon tutmuştur. Burada sıkı çalışarak hayatını düzene sokmak isteyen genç kadın, hayatının kabusu yaşayacaktır. Pansiyonda tuhaf olaylar yaşandığının farkına varan Ambar, aldırış etmediği bu paranormal olayların kurbanı haline gelecektir. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

The Many Saints of Newark izle (2021)

/10

Soprano ailesinin genç üyesi olan Tony, doğuştan üstün zeka ve liderlik özelliklerine sahiptir. Bu özellikleri eğitim açısından Tony'i oldukça önemli bir insan yapmaktadır. Ancak Soprano ailesi, yasadışı işlerle uğraşan bir suç çetesidir. Ve Tony'de bu ailenin ve işlenen suçların bir parçasıdır. Ailesi tarafından suça sürüklenen Tony, zekası sayesinde kısa süre içinde tüm mafya işlerini kavramayı başaracak ve mafyanın lideri haline gelecektir. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.