/10

Bir Orduya Bedel izle

Türkçe Altyazılı izle Fragman

Yaşadıkları hayattan biraz uzaklaşmak isteyen Brenner ve Dillon çifti, küçük bir kasabaya seyahat ederek burada ufak bir ev kiralarlar. Ancak kiraladıkların evin acımasız bir çetenin evi olduğunu geç fark edeceklerdir. Dillon öldürülecek, Brenner ise ölüme terk edilecektir. Ancak ordu mensubu olan Brenner, bir şekilde hayata tutunmayı başaracak ve kocasını intikamını almak için geri dönecektir. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 1,141
Dil Seçenekleri:

Tr Altyazı

Yönetmen:

Ülke:

Kategori:

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
the princess izle
The Princess izle (2022)

/10

Acımasız ve bencil bir prens olan Julius ile evlenmeyi reddeden genç bir prenses, Julius'u reddettiği ve onun sinsi planlarını bozduğu için kaçırılarak tutsak edilir. Kralın tahtını ele geçirmek için genç prensesi kaçıran Julius, hiç beklemediği kadar güçlü ve iradeli prensesin gazabına uğrayacaktır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

the grey man izle
The Gray Man izle (2022)

/10

Başarılı ve oldukça profesyonel bir CIA ajanı olan Court Gentry, şans eseri bağlı olduğu departmanın karanlık sırlarını ortaya çıkartmıştır. Bu sırların ortaya çıkmasıyla birlikte büyük bir hedef haline gelen Gentry'nin başına büyük bir para ödülü konacaktır. Dünya çapında herkes tarafından öldürülmek istenen eski ajan Gentry ise kendi hayatı ve ölümcül sırlar için zorlu bir mücadele verecektir. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

bullet train izle
Bullet Train izle (2022)

/10

Farklı tarzlara sahip beş kiralık katil, mermi kadar hızlı bir trende aynı görev için harekete geçmiştir. Amaçları gizemli bir çantaya ulaşmak olan beş katil, birbirlerine karşı aynı trende ölümcül bir mücadele verecektir. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.