/10

Bir Hayalet Hikayesi izle

Şehirden uzakta bir çiftlik evinde yaşayan M ve C çifti, aşk ve huzur içerisinde güzel bir hayat sürmektedir. Ancak kocası C'nin ölmesinin ardından tüm düzen ve güzellikler bozulur. M, yapayalnız depresyon içerisinde bir hayat sürmeye çalışır. Ancak C, ölümünün ardından beyaz bir çarşafın içerisinde dünyaya tekrar dönerek M ile iletişim kurmaya çalışmaktadır. Ama çabaları hiçbir işe yaramaz. C, diğer insanlar tarafından görünemiyor ancak onları görebiliyor. Sevdiği kadına yakın ama bir o kadarda uzak olması ve onun çektiği acılara tanık olması hayatın büyük bir acımasızlığıdır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 211
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

Yazar:

Yönetmen:

Ülke:

Kategori:

, ,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
the pursuit of happyness izle
The Pursuit of Happyness izle (2006)

/10

Ekonomik ve sosyal açıdan kötü günler geçiren bir pazarlamacı olan Chris, sahip olduğunu her şeyi kaybetmiştir. Hayatını kazanmak için verdiği mücadelede çuvallayan Chris, küçük oğlunun velayetini almasıyla birlikte hayata olan bakış açısı değişecektir. Oğlunun geleceği için elinden gelen tüm mücadeleyi veren Chris, dram ve acı dolu bir hayatın mahkumu olur. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

the usual suspects izle
The Usual Suspects izle (1995)

/10

Keyser kod adlı acımasız bir katil, kanlı bir tekne cinayeti düzenleyerek 27 insanı öldürmüş ve 91 milyon dolar değerinde bir vurgun yaparak kayıplara karışmıştır. Olaydan sonra hayatta kalan tek görgü tanığıyla beraber harekete geçen polis, beş olağan şüphelinin arasında gerçek suçlunun kim olduğunu öğrenmeye çalışacaktır. Bu sırlar, yalanlar ve korku dolu soruşturma hiç kolay olmayacaktır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

beyaz bant izle
Beyaz Bant izle (2009)

/10

1900'lü yılların başlarında Almanya'nın kuzey bölgesindeki küçük bir köyde, ufak bir kaza sonucunda köy doktoru ölmüştür. Bu kazanın sorumlularını bulmak ve cezalandırmak için köyde halkı arasında bir arayış başlar. Ancak bu arayış, köy halkı arasında iç çatışmalara sebep olur. Aileler arasında ve aileler içinde yaşanan bu anlaşmazlık, tüm köyde garip olaylar ve kaosa sebep olur. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.