/10

Bir Bilsen izle

Okulun inek kızı olarak bilinen 17 yaşındaki Ellie Chu, para karşılığında okuldaki insanların yazı ödevlerini yapmaktadır. Bu konuda iyi olan Ellie, sevdiği kıza açılmak isteyen Paul için bir mektup yazar. Ancak bu olay ikili arasında inanılmaz bir bağın oluşmasını sağlayacaktır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 118
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

Yazar:

Yönetmen:

Ülke:

Kategori:

, ,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
banka isi izle
Banka İşi izle (2008)

/10

Büyük bir soygun planlayan Martine, bu soygunu gerçekleştirecek ekibe liderlik etmesi için Terry ile beraber çalışmaya başlar. Amaçları Londra'nın Baker Caddesi'nde bulunan bankayı kusursuz ve sakin bir şekilde soymaktır. Bankanın kasasında milyonlarca para ve mücevher vardır. Ancak soygun bittiğinde aldıkları paranın paranın yanında istemeyecekleri kadar kirli sırların bulunduğu hazineyle karşılaşacaklardır. Ünlü iş adamlarından, İngiltere Kraliyet ailesine kadar bir çok önemli insanın kirli sırlarını ele geçireceklerdir. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

Batti Gul Meter Chalu izle (2018)

/10

Mesleği gereği acımasız bir avukat olan S.K., moda düşkünü bir tasarımcı olan Nauti ve ufak bir yayın evi işleten Tripathi, birbirlerinden çok farklı kişiliklere ve hayatlara sahip üç arkadaştır. Bu üç arkadaş her zaman birbirlerini korumuş ve kollamıştır. Son dönemde yaşadıkları küçük kasabadaki elektrik sıkıntısı bu üç arkadaşı zorlu bir duruma sokacaktır. Yaşanan elektrik sıkıntısı nedeniyle kendilerine dahil tüm halk mağdurdur. Bu yüzden haklarını mahkemede aramaya çalışacaklar ve kendilerini bir anda zorlu bir mücadelenin ortasında bulacaklardır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

double dad izle
Double Dad izle (2021)

/10

Annesiyle yıllardır yaşadıkları hippi kolonisinden hiç dışarıya çıkmamış, dünyanın nasıl bir yer olduğunu bilmeyen 18 yaşında genç bir kız, doğduğundan beri baba özlemiyle yaşamaktadır. Babasının nasıl bir insan olduğunu merak etmek ve onu bulmak için işe koyulma kararı alan genç kız, iyi bir zamanda yaşadığı koloniden tek başına kaçmıştır. Dünyanın nasıl bir olduğu konusunda hiçbir fikri olmayan genç kız, bu hiç bilmediği yaşamın üstesinden gelmek ve babasını bulma amacını gerçekleştirmek için mücadele verecektir. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.