/10

Big Gold Brick izle

Fragman izle

Gizemli bir hayatı olan orta yaşlarındaki bir aile babası, Samuel Liston'ın hayat hikayesini yazmak isteyen acemi bir yazara yardım etmek ister. Samuel ile olan anılarını anlatarak genç yazarın ufkunu açmak isteyen gizemli aile baba, hiç normal olmayacak karanlıklar ve komedilerle dolu hikayeleri acemi yazarın önüne dökecektir. Ve ortaya fantastik bir hikayenin yazılış öyküsü çıkacaktır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 332
Dil Seçenekleri:
Yazar:

Yönetmen:

Ülke:

Kategori:

,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
laal singh chaddha izle
Laal Singh Chaddha izle (2022)

/10

Çocukken çevresi tarafından zeka geriliği sebebiyle dışlanan Laal, Hindistan'ın küçük bir kasabasında annesi ile beraber yaşamaktadır. Her zaman kendisine destek olan annesi sayesinde ahlaklı ve yardımsever bir insan olan Laal, doğuştan gelen başarısı ve azmi sayesinde kendisi için bambaşka bir hayat hikayesi oluşturacaktır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

uc bin yillik bekleyis izle
Üç Bin Yıllık Bekleyiş izle (2022)

/10

İçine kapanık ve yalnız bir kadın olan Alithea, İstanbul'a yaptığı bir gezi sırasında sonunda aradığı gizemi bulmuştur. Kendi kaderini keşfetmek isteyen Alithea, bir Cin'i üç dilek hakkı karşılığında özgürlüğüne kavuşturma fırsatı bulmuştur. Şimdi ise bu dilek haklarını kullanarak kendi kaderini kendisi belirleyecektir. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

the princess izle
The Princess izle (2022)

/10

Acımasız ve bencil bir prens olan Julius ile evlenmeyi reddeden genç bir prenses, Julius'u reddettiği ve onun sinsi planlarını bozduğu için kaçırılarak tutsak edilir. Kralın tahtını ele geçirmek için genç prensesi kaçıran Julius, hiç beklemediği kadar güçlü ve iradeli prensesin gazabına uğrayacaktır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.