/10

Beyaz Kaplan izle

Türkçe Dublaj izle Türkçe Altyazılı izle

Hindistan'da yaşayan ve yoksul bir çocuk olan Balram, kast sistemi nedeniyle her zaman hizmetkar olma konusunda eğitilmiştir. Ve başarıyı yakaladığını zannederek zengin bir ailenin şoförü olmayı başarmıştır. Ancak yaşanan olayların ardından zengin aile tarafından büyük bir plana zorla dahil edilen Balram'ın hayatı mahvolmanın eşiğindedir. Ama hırslı ve zeki bir genç olan Balram'ın da bir planı vardır. Bu plan gencin hayatını büyük ölçüde değiştirmek için önemli bir fırsat olacaktır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 24
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

Tr Altyazı

Yönetmen:

Ülke:

,

Kategori:

,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Eski Ayinler izle (2020)

/10

Genç bir gazeteci olan Cristina, yıllardır süregelen korkunç bir söylentinin gerçekliğini araştırmak üzere Veracruz'a doğru yola çıkacaktır. Burada terk edilmiş eski ve ıssız bir köyde yaşadığına inanılan şeytanın vücut bulmuş halini görmek isteyen Cristina, bölgedeki yerliler tarafından kaçırılacaktır. Eski tür korkunç bir ayinin kurbanı haline gelen Cristina, korkunç güçlere karşı zorlu bir mücadele verecektir. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

Endless Rain izle (2021)

/10

Birbirini oldukça iyi tanıyan ancak hiç yüz yüze görüşmemiş olan Young-ho ve So-hee, iki mektup arkadaşıdır. Birbirlerine sürekli mektuplar yazan ve bu sayede basit bir uzun mesafe ilişkisine sahip olan Young-ho ve So-hee, teknolojinin ilerlemesiyle artık ciddi bir ilişki mecburiyetinde kalır. Fotoğraf makineleri, sesli konuşabilecekleri cep telefonları, iki gencin ilişkisini tamamen değiştirecektir. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

gercekten ask izle
Aşk Gerçekten izle (2020)

/10

Geç ve ufku açık siyahı bir ressam, Washington'daki sıkı sanat rekabetine girebilmek için çalışmaktadır. Bu rekabetin bir parçası olarak eserlerini diğer sanatçılara ve topluma ulaştırmayı hedefleyen genç ressam, hiç beklemediği bir anda aşkı bulacaktır. Kalbi kırık genç bir kıza aşık olan ressamın hayatı ve kariyer yolculuğu bu aşkla beraber değişecektir. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.