/10

Benim Ölümüm izle

Fragman izle

Tayland'ın küçük bir adasında tatile çıkan turist bir çift, güzel ve temiz bir tatil geçirmeye başlamışlardır. Ancak ne olduğunu bilmeden içtikleri bir içecek, çiftin hayatını değiştirecektir. İçtikleri şeyin ardından geceye dair hiçbir şey hatırlamadan uyanan çift, karanlık bir gece geçirmişlerdir. Gecenin ardından tuhaf olaylar ve yerlilerin garip davranışlarıyla karşı karşıya kalan çift, büyük bir tehlikede olduklarını fark edeceklerdir. Yaklaşan bir fırtınadan dolayı adada mahsur kalmış çift, yaşanan bu tuhaf olayların gizeme çözmek üzere mücadele edeceklerdir. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 37
Dil Seçenekleri:
Yönetmen:

Ülke:

,

Kategori:

, ,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
No One Gets Out Alive izle (2021)

/10

Büyük hayallerle ülkesini terk ederek Amerika'da yaşama fırsatı bulan Ambar, Amerika'da kadınlara özel geçici bir pansiyon tutmuştur. Burada sıkı çalışarak hayatını düzene sokmak isteyen genç kadın, hayatının kabusu yaşayacaktır. Pansiyonda tuhaf olaylar yaşandığının farkına varan Ambar, aldırış etmediği bu paranormal olayların kurbanı haline gelecektir. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

Ghost Mansion izle (2021)

/10

Bir korku hikayeleri yazarı, perili ev konseptli hikayesini tamamlamak için perili evlerde yaşamış insanlara ulaşarak onlara röportaj yapmaya başlamıştır. Perili evlerde yaşanan paranormal olayların peşinden giden ve bunları kanıtlamakla kafayı bozan genç muhabir, fark etmeden bu korku dolu karanlığın içine sürüklenecektir ve kendisi de bu korkunç olayların bir parçası haline gelecektir. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

The Good Things Devils Do izle (2020)

/10

Yaşadığı suç hayatını geride bırakarak artık emekli olmak isteyen Richard, emekliliği için son bir vurgun yapmak zorundadır. Kendisi gibi bir hayduttan para çalma girişimde bulunacaktır. Cadılar Bayramı gecesinde işe koyulmak üzere harekete geçen Richard, bir korku müzesi açmak isteyen Melvin'e rastlar. Yaşanan talihsizlikler ve korkunç cadılar bayramı olaylarından dolayı beraber hareket etmek zorunda kalan Richard ve Melvin, korku ve komedi dolu bir maceradan kurtulmak için mücadele edeceklerdir. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.