/10

Ben Paul Walker izle

Hızlı ve Öfkeli filminin yıldız oyuncularından birisi olan Paul Walker, daha kariyerini başlarında genç bir oyuncudur. Oyunculuğunun yanında bir araba ve hız tutkunu olan Paul, çok sevecen ve sıcak kanlı bir insandır. İyi bir adam olan Paul, ne yazık ki genç yaşında geçirdiği bir trafik kazansından dolayı hayatını kaybetmiştir. Geriye büyük bir üzüntü ve güzel anılar bırakmıştır. Geride bıraktığı insanlar ve eski görüntüler, Paul'un sahne arkasındaki gerçek hayatını anlatmaktadır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 181
Dil Seçenekleri:

Tr Altyazı

Yönetmen:

Ülke:

Kategori:

,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
blackpink the movie izle
Blackpink: The Movie izle (2021)

/10

Çıkışlarının başından beri dünyada büyük ses getiren Blackpink grubu, Jisoo, Jennie, Rosé ve Lisa isimli genç Koreli kız şarkıcılardan oluşmaktadır. Kore Pop müziğinin önemli bir parçası haline gelmiş Blackpink grubu, sayısız başarıya imza atmıştır. Ancak müziğin ardında birde hiç bilmediğimiz arka planda yaşanan olaylar ve şarkıcıların özel yaşamları vardır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

A Call to Spy izle (2019)

/10

Henüz 2. Dünya Savaşının başlarında İngiltere, askeri bakımdan oldukça kötü ve vahim durumdadır. Bu durumu dengelemek adına adımlar atan Churchill, casusların İngiltere adına çok önemli olduklarının farkındadır ve yeni casuslar eğitilmesi için bir ajans kuracaktır. Burada eğitim gören genç casuslar, eğitimlerinin hemen ardından Fransa'ya göreve gideceklerdir. Ancak savaşın gerçek yüzüyle karşı karşıya kaldıklarında her şey değişmeye başlayacaktır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

Mavi Mucize izle (2021)

/10

Meksika'da, yetim sokak çocukları için tüm imkanlarını ortaya koyan Omar, her zaman küçük çocuklara çok değer vermiştir. Ancak ekonomik durumlar pek iyi gitmiyordur. Bunun üzerine yaşanan bir kasırga ise durumları iyice kötüye sokmuştur. Yetimhane zarar görmüş ve yiyecek sıkıntısı yaşanmaya başlamıştır. Ancak pes etmek istemeyen Omar ve gençler, yerel bir balıkçı ile ortak olarak düzenlenen bir balık tutma yarışmasına girerler. Bu yarışmayı kazanmak, yetimhane ve çocukların gelecekleri için oldukça önemlidir. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.