/10

Ben Paul Walker izle

Hızlı ve Öfkeli filminin yıldız oyuncularından birisi olan Paul Walker, daha kariyerini başlarında genç bir oyuncudur. Oyunculuğunun yanında bir araba ve hız tutkunu olan Paul, çok sevecen ve sıcak kanlı bir insandır. İyi bir adam olan Paul, ne yazık ki genç yaşında geçirdiği bir trafik kazansından dolayı hayatını kaybetmiştir. Geriye büyük bir üzüntü ve güzel anılar bırakmıştır. Geride bıraktığı insanlar ve eski görüntüler, Paul'un sahne arkasındaki gerçek hayatını anlatmaktadır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 256
Dil Seçenekleri:

Tr Altyazı

Yönetmen:

Ülke:

Kategori:

,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
the pursuit of happyness izle
The Pursuit of Happyness izle (2006)

/10

Ekonomik ve sosyal açıdan kötü günler geçiren bir pazarlamacı olan Chris, sahip olduğunu her şeyi kaybetmiştir. Hayatını kazanmak için verdiği mücadelede çuvallayan Chris, küçük oğlunun velayetini almasıyla birlikte hayata olan bakış açısı değişecektir. Oğlunun geleceği için elinden gelen tüm mücadeleyi veren Chris, dram ve acı dolu bir hayatın mahkumu olur. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

kral richard izle
Kral Richard: Yükselen Şampiyonlar izle (2021)

/10

Bir güvenlik görevlisi olan Richard, iyi bir baba ve iyi bir eski tenisçidir. Çocukları Venus ve Serena'nın doğuştan gelen yeteneğini fark eden Richard, onları tüm imkanıyla eğitmektedir. Ancak pek çok engelle karşılaşan ve destek alamayan Richard, Venus ve Serena ile birlikte turnuvalara katılacak ve uzun bir şampiyonluk yoluna atılacaktır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

catch if you can izle
Catch Me If You Can izle (2002)

/10

Başarısız bir girişimci olan babasına büyük bir hayranlık duyan Frank, henüz çok küçük yaşta ailesinin boşanmasıyla birlikte evinden kaçmıştır. Bu kaçış sonucunda babasından öğrendiği kurnazlıkları kullanarak hayatını idare ettirmek için mücadele eden Frank, zekası ve pratikliği sayesinde kısa sürede tüm dünyada aranan bir dolandırıcı haline gelecektir. Prensipli bir FBI ajanı olan Carl, Frank'in peşine düştüğünde ise ikili arasında kıyasıya bir mücadele başlar. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.