/10

Belle Fille izle

Fragman izle

Hayatını aşkı olan kocası tarafından aldatıldığını öğrenen Louise, büyük bir depresyona girer. Yaşadığı çöküş kendisini çıkmaza süreklediği için biraz kafasını dağıtmak isteyen Louise, ufak bir tatile çıkacak ve daha sonra yeni bir hayata başlayacaktır. Korsika'da bir hafta sonu geçirmeye başlayan Louise, çılgın bir tek gecelik ilişki yaşar. Ancak sabah uyandığında onu farklı bir hayat bekliyordur. Tuhaf olaylarla karşı karşıya kalan Louise, kendisini hiç beklemediği egzantrik bir olayın ortasında bulacaktır.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 921
Dil Seçenekleri:
Yönetmen:

Ülke:

Kategori:

,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
rock dog 2 izle
Rock Dog 2 izle (2021)

/10

Yaşanan olayların ardından giderek ün kazanmaya başlayan Bodi ve grubu, durmak bilmeden rock’n roll ruhunu yaşatmaktadırlar. Bu sayede artık ünlü bir rock yıldızı olan Bodi ve grubu, düzenlemek istedikleri büyük bir rock turnesine çıktıklarında ünlü olmanın nasıl bir şey olduğunu anlayacak ve çizgilerini bozmadan yola devam etmek için mücadele edeceklerdir. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

Fucking with Nobody izle (2020)

/10

Bir film yönetmeni olan Hanna, önemli bir film işini en büyük rakibi olan Kristian'a kaptırmıştır. Bu durum üzerine ilgileri üzerine çekmek ve kendi filmini yapmak için sosyal medya üzerinden kurgu bir aşk hikayesi yaratmak için kendi ekibini toplar. Genç ve yakışıklı bir aktör ile sahte ilişkilerini sosyal medya üzerinden yayınlamaya başlayan Hanna, bu kurgu aşktan beklenmedik sonuçlar alacaktır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

vinterviken izle
Vinterviken izle (2021)

/10

Çok farklı insanlar olan iki genç ergen, aynı şehirde yaşamalarına rağmen birbirlerine sosyal statü açısından oldukça uzaklardır. Farklı yaşamları nedeniyle bir arada bulunamayacak bu iki genç, şans eseri aynı lise sınıfında okumaya başlayacaktır. Bu rastlantı ikiliyi bir araya getirirken tüm tabular yıkılacak ve birbirlerine karşı olan düşünceleri değişecektir. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.