/10

Baskın 2 izle

İlk filmdeki olaylardan sonra Rama, şehirdeki tüm çeteler ve yozlaşmış polisleri kendi üzerine çeker. Ailesi büyük bir tehlikeye giren Rama, ailesini korumak için gizli bir anlaşma yapar. Amacı çetenin içerisinde gizlice sızmak ve patronların hepsini öldürmektir. Ancak Rama, kirli kişiler tarafından kullanıldığının farkındadır ve bir taraftan büyük bir çeteyi çökertmek için uğraşırken diğer taraftansa yozlaşmış polislerin planlarını ortaya çıkartmak ve ailesini korumak için zorlu bir savaş verecektir. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 294
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

Yazar:

Yönetmen:

Ülke:

,

Kategori:

, ,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
the grey man izle
The Gray Man izle (2022)

/10

Başarılı ve oldukça profesyonel bir CIA ajanı olan Court Gentry, şans eseri bağlı olduğu departmanın karanlık sırlarını ortaya çıkartmıştır. Bu sırların ortaya çıkmasıyla birlikte büyük bir hedef haline gelen Gentry'nin başına büyük bir para ödülü konacaktır. Dünya çapında herkes tarafından öldürülmek istenen eski ajan Gentry ise kendi hayatı ve ölümcül sırlar için zorlu bir mücadele verecektir. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

fotograftaki kiz izle film izle 720p
Fotoğraftaki Kız izle (2022)

/10

Gizemli ve acımasız bir katil tarafından öldürülen ve oğlu kaçırılan bir annenin yıllardır devam eden soruşturması hala sürmektedir. Katilin henüz yakalanmamış olması bu olayı ilginçleştirirken pek çok gizemli gerçekte bu soruşturma ile beraber gün yüzüne çıkacaktır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

bullet train izle
Bullet Train izle (2022)

/10

Farklı tarzlara sahip beş kiralık katil, mermi kadar hızlı bir trende aynı görev için harekete geçmiştir. Amaçları gizemli bir çantaya ulaşmak olan beş katil, birbirlerine karşı aynı trende ölümcül bir mücadele verecektir. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.