/10

Barış Gelini: Pippa Bacca izle

Fragman izle

Pippa Bacca ve Silvia Moro, henüz orta yaşlarının başlarında olan iki sanatçıdır. Barış ve güvenin insanları karşılıklı etki ettiğini düşünen ve bunu ispatlamak için gelinlik giyerek yola çıkan ikili, otostop çekerek 11 ülkeyi seyahat etmeyi başarmıştır. İstanbul'a geldiklerinde ise ikili yollarını ayırmaya karar vermişlerdir. Ancak tek başına yola çıkan Pippa Bacca, İstanbul'da kötü insanlarla karşılaşacaktır ve acı haber tüm dünyayı sarsacaktır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 340
Dil Seçenekleri:
Yönetmen:

Ülke:

Kategori:

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
jackass forever izle
Jackass Forever izle (2022)

/10

Eğlence ve şaka dolu zamanlar geçiren Jackass ekibi, son programlarının üzerinden geçen uzun yılların ardından tekrar gözler önüne çıkacaktır. Bu sefer yıllarca biriktirdikleri şakalar ve içeriklerle izleyicilerini eğlence sunmayı amaçlayan ekip; absürt, çılgın, tehlikeli, aşağılayıcı ve komedi dolu içerikleriyle yeniden dönüyor. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

the tinder swindler izle
The Tinder Swindler izle (2022)

/10

Sanal tanışma uygulaması olan Tinder'ın sahte bir kullanıcısı olan Simon, tanıştığı kadınlara hiç olmadığı birisiymiş gibi davranmaktadır. Onları sahte sözleri ve hayatıyla kandırmayı başaran Simon, pek çok habersiz kurbanı dolandırmayı başarmıştır. Kullandığı teknikleri ile kadınları manipüle ederek kandırmayı başaran Simon, şimdi ise uluslararası bir dolandırıcıdır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

Britney vs Spears izle (2021)

/10

Çok genç yaşta "Popun Prensesi" lakabını kazanan Britney Spears, kısa süre içinde dünyaca ünlü bir pop starı olmayı başarmıştır. Ancak bu göz alıcı kariyerinin ardından Spears’ın özel yaşamında bazı sorunları vardır. Psikolojik rahatsızlıkları olan Spears, yaşanan olaylar yüzünden hayat özgürlüğünü neredeyse kaybetme derecesine gelmiştir. Bu zorlu süreçte mücadele etmeyi bırakmaya Spears, özgürlüğünü ve benliğini kazmaya çalışacaktır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.