/10

Bacurau izle

Brezilya'nın fakir ve bilinmeyen bir kasabası olan Bacurau'da, insanlar çoğu hizmetten mahrum bir hayat sürmektedirler. Ancak yinede her şeyi yoluna koyarak sakin bir hayat sürmektedirler. Kasabanın büyüğü ve yöneticisi olan Teresa'nın büyükannesi, ölmüştür. Teresa, büyükannesinin cenaze törenine katılmak için kasabaya kısa süreli bir seyahat gerçekleştirir. Ancak tüm olaylar bu ölümün ardından başlayacak ve Teresa'da tüm olayların ortasında kalacaktır. Kasabanın başıboş bir hale gelmesinin ardından kapalı tutulan gizli sırlar ve olaylar patlak verecektir. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 268
Dil Seçenekleri:

Tr Altyazı

Ülke:

,

Kategori:

, ,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
the usual suspects izle
The Usual Suspects izle (1995)

/10

Keyser kod adlı acımasız bir katil, kanlı bir tekne cinayeti düzenleyerek 27 insanı öldürmüş ve 91 milyon dolar değerinde bir vurgun yaparak kayıplara karışmıştır. Olaydan sonra hayatta kalan tek görgü tanığıyla beraber harekete geçen polis, beş olağan şüphelinin arasında gerçek suçlunun kim olduğunu öğrenmeye çalışacaktır. Bu sırlar, yalanlar ve korku dolu soruşturma hiç kolay olmayacaktır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

beyaz bant izle
Beyaz Bant izle (2009)

/10

1900'lü yılların başlarında Almanya'nın kuzey bölgesindeki küçük bir köyde, ufak bir kaza sonucunda köy doktoru ölmüştür. Bu kazanın sorumlularını bulmak ve cezalandırmak için köyde halkı arasında bir arayış başlar. Ancak bu arayış, köy halkı arasında iç çatışmalara sebep olur. Aileler arasında ve aileler içinde yaşanan bu anlaşmazlık, tüm köyde garip olaylar ve kaosa sebep olur. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

the number 23 izle
The Number 23 izle (2007)

/10

Bir aile babası olan Walter, rastlantı eseri "The Number 23" isimli bir kitap bulur. Hakkında hiçbir şey bilinmeyen bu kitabı okuyan Walter, bu büyülü etkilere sahip kitap sayesinde pek çok gerçekliği ve soruyu sorgulamaya başlar. Hayatı bir bu tuhaf kitap yüzünden değişen Walter, gerçeklik algısını yavaş yavaş kaybederken kitabın esiri haline gelir ve takıntılı bir paranoyak gibi davranmaya başlar. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.