/10

Bacurau izle

Brezilya'nın fakir ve bilinmeyen bir kasabası olan Bacurau'da, insanlar çoğu hizmetten mahrum bir hayat sürmektedirler. Ancak yinede her şeyi yoluna koyarak sakin bir hayat sürmektedirler. Kasabanın büyüğü ve yöneticisi olan Teresa'nın büyükannesi, ölmüştür. Teresa, büyükannesinin cenaze törenine katılmak için kasabaya kısa süreli bir seyahat gerçekleştirir. Ancak tüm olaylar bu ölümün ardından başlayacak ve Teresa'da tüm olayların ortasında kalacaktır. Kasabanın başıboş bir hale gelmesinin ardından kapalı tutulan gizli sırlar ve olaylar patlak verecektir. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 439
Dil Seçenekleri:

Tr Altyazı

Ülke:

,

Kategori:

, ,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
watcher izle
Watcher izle (2022)

/10

Amerikalı genç bir kadın olan Julia, kocası ile birlikte hiç bilmediği bir yer olan Bükreş'e taşınır. Bu bilmediği şehirde yeni hayatına başlamak isteyen Julia, karşı evin penceresinden sürekli kendisini izleyen bir adamı fark edecektir. Kendisini sürekli izleyen adamın Bükreş'te yaşayan bir kadın katilinin olabileceğinden şüphelenen Julia'nın hayatı ve psikolojisi alt üst olacaktır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

doctor strange in the multiverse of madness izle
Doctor Strange in the Multiverse of Madness izle (2022)

/10

Tüm evrende her zaman kötü düşmanlar vardır. Sayıları birden fazla olan bu düşmanlar, milyonları yok etmeyi kafaya koymuş kaçık kötülerdir. Evrenler arası seyahat edebilme yeteneği sahip Doctor Strange ise farklı evrenlerde farklı düşmanlara karşı savaş vermek zorunda kalacak ve zorlu bir mücadele verecektir. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

The Adam Project izle (2022)

/10

Yakın bir gelecekten zaman yolculuğu yaparak günümüze gelen bir pilot olan Adam, kazalı bir iniş yaparak dünyaya düşecektir. İnsanlığın geleceği için mücadele eden Adam, zaman yolculuğu sayesinde geçmişine gidip çocukluk haline tanıklık edecek. Geçmişinin ve geleceğinin benliğiyle birleştiği bir zaman kavramında, geleceği kurtarma görevi Adam'a düşecektir. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.