/10

Back of the Net izle

Okulunda başarılı, zeki ve çalışkan bir öğrenci olan Cory, eğitimi için büyük bir şans yakalamış ve bir bilim akademisine katılmaya hak kazanmıştır. Bu Cory için oldukça önemlidir ve katılmak için yola çıkmıştır. Ancak Cory, dikkatsizliği ve kötü şansı yüzünden yanlışlıkla bir futbol akademisine katılmıştır. Bu futbol akademisi bir turnuva için bir araya gelmiştir ve artık Cory'de takımın bir parçası olmuştur. Geri dönemeyeceği ve insanları yüz üstü bırakmamak için hayatında hiç oynamadığı futbol'u öğrenmeye ve turnuvada şampiyon olmaya çalışacaktır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 199
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

Yönetmen:

Ülke:

Kategori:

,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Bir Tekboynuz Diliyorum izle (2020)

/10

Annelerini kaybetmelerinden dolayı büyük bir üzüntü duyan Emma ve Mia, henüz çok küçük iki kızdır. Babaları ile birlikte büyükannelerini çiftliğine taşınan Mia ve Emma, buradaki hayatlarına alışmaya çalışmaktadırlar. Ancak çiftlikte buldukları tek boynuzlu bir at, iki kardeşin hayatını değiştirecektir. Sihirli güçlere sahip bu tek boynuzlu at, iki kardeşe hayatlarının en büyülü macerasını yaşatacaktır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

esek kral izle
Eşek Kral izle (2018)

/10

Azad Nagar bölgesinin kralı olan Aslan Kral, artık yaşlanmış ve emekliliğe ayrılma kararı vermiştir. Ve bu kararın ardından düzenlenen bir yarışma ile Azad Nagar'ın yeni kralının kim olacağı belirlenecektir. Bu yarışması şans eseri kazanan şanssız bir eşek, yarışmayı kazandığında ise nasıl yöneteceğini bilmediği bir krallığın tek kralı haline gelir. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

Moonbound izle (2021)

/10

Yeni evlerine taşınan Peter ve küçük kardeşi Anne, yeni evlerine ve hayatlarına alışmaya çalışmaktadır. Ancak büyük bir şanssızlık sonucu Anne, Ay Adam tarafından kaçırılmıştır. Kardeşini kurtarmak için onun peşinden giden Peter, Ay'da kalmıştır. Burada yeni arkadaşlar edinen ve kardeşini kurtarmak için Ay Adamı yenmesi gereken Peter, Anne'yi kurtarmak için çıktığı bu yolda Ay Adamın acımasız planını öğrenir ve onu durdurmak için elinden geleni yapacaktır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.