/10

Back of the Net izle

Okulunda başarılı, zeki ve çalışkan bir öğrenci olan Cory, eğitimi için büyük bir şans yakalamış ve bir bilim akademisine katılmaya hak kazanmıştır. Bu Cory için oldukça önemlidir ve katılmak için yola çıkmıştır. Ancak Cory, dikkatsizliği ve kötü şansı yüzünden yanlışlıkla bir futbol akademisine katılmıştır. Bu futbol akademisi bir turnuva için bir araya gelmiştir ve artık Cory'de takımın bir parçası olmuştur. Geri dönemeyeceği ve insanları yüz üstü bırakmamak için hayatında hiç oynamadığı futbol'u öğrenmeye ve turnuvada şampiyon olmaya çalışacaktır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 270
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

Yönetmen:

Ülke:

Kategori:

,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Annem Yaşasın izle (2020)

/10

Küçük ve hayalperest bir çocuk olan Gunner, annesinin hastalığı nedeniyle mutlu ailesinin yok oluşuna tanıklık etmektedir. Annesinin yaşadığı hastalıktan dolayı büyük bir üzüntü duyan Gunner, annesini iyileştirebilecek büyülü bir gücün varlığını keşfedecektir. Yeni tanıştığı arkadaşları ile birlikte annesinin kurtarmak için büyülü bir maceraya atılacaktır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

Ratnan Prapancha izle (2021)

/10

Otuzlu yaşlarına gelmiş ancak hayatını bir türlü düzene sokamamış olan Ratnakara, annesi ile birlikte yaşamaktadır. Hayata karşı oldukça umursamaz davranan Ratnakara, bir gün beklenmedik bir telefon alır. Ratnakara'a gelen ani bir haber, genç adamın hayatını sonsuza dek değiştirmeye yetecek bir maceraya çıkaracaktır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

troll kuyruklu macera izle
Troll: Kuyruklu Macera izle (2018)

/10

Trol kralı güçlü Grom, şeytani ve acımasız bir varlık tarafından tuzağa düşürülmüştür. Bir taşan dönüştürülen ve büyülü kuyruğu çalınan Grom'u kurtarabilecek tek kişi ise oğlu Trym'dir. Yeni bir prens olan Trym, Trol halkının geleceği için kısıtlı bir sürede babası Grom'u kurtarmak ve şeytani gücü durdurmak zorundadır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.