/10

BAC Nord izle

Türkçe Dublaj izle Türkçe Altyazılı izle

Son dönemlerde suç oranının ciddi şekilde arttığı Marsinya'da işler yolundan iyice çıkmıştır. Masum insanların zarar gördüğü, suçluların güçlendiği ve polislerin yetkisiz kaldığı bu dönemlerde bir polis ekibi, suçla mücadeleye devam ederek adaleti sağlamak için uğraşmaktadır. Ancak işlerin artık eskisi gibi gitmediğini farkına varan polis ekibi, her ne pahasına olursa olsun masum insanların zarar görmelerini engellemek için mücadeleye devam edeceklerdir. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 258
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

Tr Altyazı

Yönetmen:

Ülke:

Kategori:

, ,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Lone Wolf izle (2021)

/10

Yolsuzluk ve adaletsizliği hat safhalarda olduğu Melbourne şehrinde, halk yönetimden hiç memnun değildir. Çevreci ve idealist bir grup gönüllü genç ise bu durumu fırsat bilerek birtakım yasadışı eylem hazırlığına girişecektir. Ancak yetkililer, durumdan önceden haberdar olarak eylem hazırlığında olan grup üyelerine karşı önlem almaya çalışacaktır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

The Other Me izle (2022)

/10

Genç ve başarılı bir mimar olan Irakli, hayatının en güzel dönemlerindeyken beklenmedik bir hastalıkla karşılaşacaktır. Aşırı derecede nadir bir göz hastalığına yakalanan Irakli, sıradan şeyleri gerçekdışı birer yansıma olarak görmeye başlar. Gerçeklik algısını yavaş yavaş yitiren Irakli, psikolojik sıkıntılarla baş ederken, tek aşkı olan Nino onun için mücadele edecektir. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

Alice Fades Away izle (2021)

/10

Travmatik derecede kötü olaylar yaşamış genç bir kadın olan Alice, geçmişinden kaçmak ve o günleri unutmak için evinden çok uzaklara gitmeye başlar. Şehirden uzakta ıssız bir çiftlik evindeki yaşlı bir ailenin yanına sığınan genç kadının hayatı, psikopat bir katilin kendisini bulmasıyla adeta yeniden mahvolacaktır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.