/10

Baantjer het Begin izle

Fragman izle

1980'ler Amsterdam'ı çok çalkantılı ve sıkıntılı bir dönemdir. Sürekli yaşanan gösteriler ve olayların gölgesinde yasa dışı bir çok olay dönmektedir. Bu olayların bitirilmesi için polisler ellerinden geleni yapıyordur. Amsterdam'ın en şiddetli bölgesine atanan bir dedektif, ısrarcı ve takıntılı birisidir. Olayları çözmek için büyük bir uğraş veren ve doğru şeyleri yapan dedektif, büyük bir ilerleme kaydetmiştir. Olayların derinleşmesiyle kraliyet ailesine düzenlenen şiddet eylemleri ve komplolarla karşı karşıya kalan dedektif, sıkı bir mücadele verecektir. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 263
Dil Seçenekleri:
Yönetmen:

Ülke:

Kategori:

, ,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
the princess izle
The Princess izle (2022)

/10

Acımasız ve bencil bir prens olan Julius ile evlenmeyi reddeden genç bir prenses, Julius'u reddettiği ve onun sinsi planlarını bozduğu için kaçırılarak tutsak edilir. Kralın tahtını ele geçirmek için genç prensesi kaçıran Julius, hiç beklemediği kadar güçlü ve iradeli prensesin gazabına uğrayacaktır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

the grey man izle
The Gray Man izle (2022)

/10

Başarılı ve oldukça profesyonel bir CIA ajanı olan Court Gentry, şans eseri bağlı olduğu departmanın karanlık sırlarını ortaya çıkartmıştır. Bu sırların ortaya çıkmasıyla birlikte büyük bir hedef haline gelen Gentry'nin başına büyük bir para ödülü konacaktır. Dünya çapında herkes tarafından öldürülmek istenen eski ajan Gentry ise kendi hayatı ve ölümcül sırlar için zorlu bir mücadele verecektir. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

fotograftaki kiz izle film izle 720p
Fotoğraftaki Kız izle (2022)

/10

Gizemli ve acımasız bir katil tarafından öldürülen ve oğlu kaçırılan bir annenin yıllardır devam eden soruşturması hala sürmektedir. Katilin henüz yakalanmamış olması bu olayı ilginçleştirirken pek çok gizemli gerçekte bu soruşturma ile beraber gün yüzüne çıkacaktır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.