/10

Aynı Yıldızın Altında izle

İki kanser hastası genç, Amsterdam'da ki bir sergiyi ziyaret etmek ve terapi grubuna katılmak üzere yola çıkar. Daha önce birbirlerini hiç görmemiş gençler, şans eseri buluşur ve aralarında güçlü bir bağ oluşur. Uzun süredir hasta olan ve hastalığı çok ilerlemiş Hazel, oksijen tüpüyle gezmek zorundadır ve ölümün neredeyse eşiğindedir. Birbirlerine ne kadar aşık olurlarsa olsunlar, ikisi de farkındadır ki bir gün bu son bulacaktır. Yinede birbirlerine olan aşkları sayesinde ölümü beklerken bile umutlarını asla kaybetmezler. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 432
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

Tr Altyazı

Yönetmen:

Ülke:

Kategori:

,

  1. Esra dedi ki:


    <3

bebek servisi izle
Bebek Servisi izle (2022)

/10

Kendisini komisyoncu olarak tanıtan Hyun, istenmeyen bebeklerin bırakıldığı bölgelerden bebekleri çalarak onları zengin ailelere satmaktadır. Bu sayede geçimini sağlayan ve kimsesiz bebeklere aile bulan Hyun'un hayatı, terk ettiği bebeğini tekrar almak için geri dönen bir anne ile kesiştiğinde değişecektir. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

vesper izle
Vesper izle (2022)

/10

İnsanların teknoloji ve güç savaşı, yakın bir gelecekte tüm dünya ekosistemini alt üst etmiştir. Hayatta kalmanın zor ve yaşamın giderek yok olduğu bu dünyada küçük bir çocuk olan Vesper, bu yok olmuş dünyada geleceği inşa etmek, babası ve diğer insanların hayatını kurtarmak için mücadele etmek zorundadır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

laal singh chaddha izle
Laal Singh Chaddha izle (2022)

/10

Çocukken çevresi tarafından zeka geriliği sebebiyle dışlanan Laal, Hindistan'ın küçük bir kasabasında annesi ile beraber yaşamaktadır. Her zaman kendisine destek olan annesi sayesinde ahlaklı ve yardımsever bir insan olan Laal, doğuştan gelen başarısı ve azmi sayesinde kendisi için bambaşka bir hayat hikayesi oluşturacaktır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.