/10

Aslan Krallığı izle

Evreni ele geçirmek ve hepsinin kralı olmak isteyen acımasız bir kaplan, dünyadaki kayıp aslan krallığını istila altına almak ister. Ancak genç bir aslan olan Samar, babasının krallığının ele geçirilmesini engellemek için yakın arkadaşı ile birlikte uzayın derinliklerine doğru ilerleyerek acımasız kaplanı durdurmak üzere harekete geçeceklerdir. Bu macera, oldukça tehlikeli olacaktır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 30
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

Yazar:

Yönetmen:

Ülke:

Kategori:

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Space Jam 2: Yeni Efsane izle (2021)

/10

Kurnaz ve zeki bir yapay zeka yazılımı, basketbol efsanesi LeBron James'in oğlunu kaçırarak LeBron'a sinsi bir tuzak kurar. Oğlunu kurtarmak isteyen LeBron'un, son bir basket maçı oynaması gerekmektedir. Çizgi film evrenine yollanan ve burada çizgi film karakterleriyle birlik olan LeBron, basket maçını kazanmak ve oğlunu kurtarmak için heyecan dolu bir maceraya atılacaktır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

Scooby-Doo! The Sword and the Scoob izle (2021)

/10

Dedektif ekibi, bir araya geldikten sonra gizemli bir olayla karşılaşırlar. Bu olayı çözmek üzere işe koyulduklarında ise karşılarında kötü bir büyücü bulurlar. Kötü büyücü, ekibe yaptığı karanlık bir büyü sayesinde onları acımasız şövalyelerin ve korkunç ejderhaların olduğu eski bir çağa gönderir. Ekip, büyüyü bozarak gerçek dünyaya tekrar dönmek ve kötü büyücüyü hapse tıkmak için mücadele edecektir. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

Lego Marvel Spider-Man: Vexed by Venom izle (2019)

/10

Kötü planları olan Yeşil Cin ve Venom, New York şehrini istila etmek için teknolojik hırsızlıklar yapmaya ve savaşa hazırlanmaya başlamıştır. Onların bu planından haberdar olan ve ne olursa olsun New York'u koruyacak olan Örümcek Adam, Yeşil Cin ve Venom'u her şey için çok geç olmadan durdurmaya çalışacaktır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.